הייבריד אקסטרים רמת גן, מעבדת תיקונים לאופניים חשמליים ברמת גן

ביטוח אופניים חשמליים

ביטוח אופניים חשמליים מעניק לכם הגנה חשובה ביותר בעת תאונה, ומהווה למעשה את הפתרון היחיד כיום לרוכבים חשמליים. חברות הביטוח שיפרו משמעותית את הפוליסות השונות, ומציעות כיום אופציות שונות עבור ביטוח אופניים חשמליים.

פיצויי מיידי במקרה של שבר ביד או ברגל

מענה כספי לאשפוז יומי בבית חולים

גמישות בקביעת הפרמיה החודשית

כיסוי למקרה מוות או נכות

כמה עולה ביטוח אופניים חשמליים?

ממש לא יקר. עלות הביטוח נקבעת בהתאם לכיסוי בו אתם מעוניינים, ובדרך כלל לא יותר מ-100-150 שקלים לחודש. החל מכמה מאות שקלים בשנה ועד מקסימום של כ-2,000 שקלים.

מהם הכיסויים המרכזיים?

הכיסויים המרכזיים הנכללים ברוב הפוליסות כוללים: עשרות אלפי שקלים במקרה של שבר ביד או ברגל (הפציעה הנפוצה ביותר בתאונות אופניים חשמליים), עד כ-2 מיליון שקלים כיסוי לנזקי צד ג’ (למשל, במידה שפגעתם בהולך רגל ונגרם לו נזק), כיסוי הוצאות ימי אשפוז ולעתים אף כיסוי בגין נזקי רכוש לאופניים בסך אלפי שקלים (כדי שתוכלו לרכוש אופניים חשמליים חדשים). 

האם ביטוח אופניים חשמליים תלוי ברכיבה לפי חוק?

כיום, כאשר ישנם חוקים רבים החלים על רוכבים חשמליים (כמו החובה לרכוב בכביש בהעדר שביל אופניים מסודר או החובה לחבוש קסדה), רבים סבורים שקיום הוראות החוק כלשונן הוא תנאי לתחולת הכיסוי הביטוחי. ובכן, הדברים אינם בדיוק כך. למרות שאנו כמובן ממליצים לרכוב רק לפי החוק, ישנן פוליסות של ביטוח אופניים חשמליים שלא כוללות סייג של רכיבה “חוקית”.

מה קורה אם מדובר בתאונת עבודה?

תאונות אופניים יכולות להיות כמובן גם תאונות עבודה, ולא רק כאשר מדובר על שליח שהיה בדרכו לעוד לקוח מרוצה (ורעב). על פי החוק בישראל, גם תאונה בדרך לעבודה או בדרך הביתה היא פגיעה בעבודה. במקרים אלה, הביטוח מעניק כיסוי בהתאם לפרמיה, והמבוטח זכאי כמובן למלוא זכויותיו אל מול המוסד לביטוח הלאומי. כל זאת בהתאם לחוק והפסיקה, כמובן.

ביטוח אופניים חשמליים כנגד הפציעות הנפוצות, מה זה אומר?

ביטוח אופניים חשמליים מעניק כיסוי אפקטיבי ביותר כנגד הפציעות הנפוצות ביותר בתאונות רוכבים. היות שמדי שנה מתרחשות בישראל יותר מ-1,600 תאונות אופניים חשמליים, והיות שב-90% מהמקרים מי שנפגע זה הרוכב, חברות הביטוח התאימו את הפוליסות למקרים הנפוצים מכל. מרבית הביטוחים כוללים על כן כיסוי מהיר ואפקטיבי עבור שבר ביד או ברגל שהוא הפגיעה השכיחה ביותר בתאונות אופניים חשמליים. 

רוצים לקבל הצעת מחיר?

רוצים לקבל הצעת מחיר לכיסוי ביטוחי המתאים בדיוק לצרכים שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!