איתורן לאופניים חשמליים – הסוף לגניבות

איתורן לאופניים חשמליים – הסוף לגניבות

בואו נדבר דוגרי. אין דבר יותר מתסכל מאופניים חשמליים שנגנבו, ואין רוכב שלא חושש בכל פעם שהוא קושר את האופניים לפרק זמן של יותר מ-10 דק’. גם אם תקחו את הסוללה, וגם אם תקשרו את האופניים החשמליות מול פיצוציה בלב רחוב סואן ועם המנעול הכי חזק בשוק – הגנבים, לצערנו, יודעים את העבודה. 

אז מה עושים? אל דאגה, הרוכב החשמלי איתכם. בעקבות פניות רבות שהגיעו אלינו, יצאנו למסע בין יבואני מכשירי איתור. ביקרנו בחנויות ריגול, ראינו איתורנים לאופניים חשמליים ומנעולים חכמים, בדקנו שלדות מג’ופסות וכידונים מאוכנים, וחזרנו עם תשובות.

לא רק תשובות אלא גם עם ה-מומחה, קובי קרט, הבעלים של חברת אננס גלובל שמתמחה מזה כ-11 שנה בפתרונות איתור, מיגון וניהול צי רכב (אופנועים, טרקטורונים, משאיות, רכבים פרטיים, נגררים, קטנועים וכמובן אופניים חשמליים). בקיצור, הבנאדם שאתם רוצים בפינה שלכם כשאתם מחפשים מכשירי איתור איכותיים, מתקדמים, חדשניים ומתוחכמים. 

איתורן אופניים חשמליים – מצד אחד קטן, מצד שני עם סוללה גדולה

“למצוא איתורן לאופניים חשמליים זו לא משימה פשוטה, גם למי שיש לו ניסיון רב במכשירי איתור וריגול”, אומר קובי, “יש כאן המון פרמטרים קריטיים שמתנגשים זה עם זה. מצד אחד אתה רוצה שהמכשיר יהיה קטן כדי שיהיה אפשר להסליק אותו היטב באופניים, וזאת מתוך הכרה בכך שכל מכשיר שאפשר לראות הוא גם כזה שאפשר לנטרל. מצד שני, מכשיר איתור לאופניים חייב להיות מצויד בסוללה גדולה עם טווח נשימה ארוך”. 

קראו עוד:

“כך גם עליו להימכר במחיר אטרקטיבי שיתאים לתקציב של הרוכב הממוצע, ובד בבד להיות מיוצר על ידי חברה רצינית עם טכנולוגיית קצה ואפליקציה מעולה”. איך מצליחים לרבע את המעגל? קובי, שמשרת בעלי אופניים חשמליים פרטיים ואופני שליחויות אוכל, בדק לא מעט אפשרויות ומכשירים. בסופו של התהליך הוא ממליץ בביטחון על EGT08 האמין והטוב. איתורן אופניים חשמליות שעשה הסבה מעולם האופנועים ונחשב לאחד האמינים והטובים לרכבי שטח.

התראות: רעידה, גרירה או חציית גדר 

ללא דמי מנוי חודשיים

סוללת גיבוי איכותית שמחזיקה ל-4 ימים

אפליקציה ייעודית משודרגת

מוסלק במקום שאף גנב לא חושב עליו

מתאים כמעט לכל האופניים החשמליים 

 

המכשיר מוחבא היטב בכל אופניים חשמליים ובמקום בו גנבים מעטים בלבד יחשדו (גם אנחנו הופתענו כששמענו). למרות ממדיו הקטנים אשר מאפשרים זאת, ה-EGT08 מצויד בסוללה גדולה שמחזיקה למשך ארבעה ימים. “לא מזמן היה לנו מקרה של גניבת אופניים”, מספר קובי, “ארבעה ימים אחרי האירוע המכשיר עדיין צפצף מהדירה שבה הוחזקו האופניים החשמליים הגנובים”. מרגע שה-EGT08 נדרך, והוא נדרך אוטומטית עם כיבוי הסוויץ’, המכשיר שולח בעיקר שלוש התראות מרכזיות:

  • רעידה – מישהו מתעסק עם האופניים (מזיז אותם, נוגע בהם, מרעיד אותם וכו’). 
  • גרירה – האופניים נעים למרות שהמנוע לא הופעל. 
  • התראת גדר – האופניים החשמליים עברו “גדר ווירטואלית”. 

הדריכה האוטומטית היא אחד היתרונות הגדולים של המכשיר. “ברגע שהסוויץ’ של האופניים מכובה ואין יותר מתח שמגיע מהסוללה, ה-EGT08 נכנס לפעולה”, אומר קובי, “הפעולה מתרחשת באופן עצמאי ואין שום סיכוי שהרוכב ישכח אם הפעיל את המכשיר או לא. יתרון דרמטי בעולם של מכשירי האיתור”. 

“ה-EGT08 לא דורש תפעול כלל. מרגע ההתקנה, ובתקווה שלעולם לא יעשה בו שימוש, זהו איתורן אופניים חשמליים שלא זקוק לדבר. הוא מצויד במקלט GPS מודרני ורגיש במיוחד, המציג דיוק של עד 2.5 מ’, ופוקח עין על האופניים החשמליים שלכם כך שאתם יכולים להירגע”. 

קובי מציין כי כל מכשיר נימסר כשהוא בדוק ומוגדר באופן אופטימאלי. השימוש באפליקציה נוח ואינטואיטיבי, ויש מדריך בעברית. “אם אתם מחפשים מכשיר איתור לאופניים חשמליים שיהיה אמין וייתן לכם שקט נפשי, הגעתם למקום הנכון”, הוא מסכם.

ה-EGT08 הוא עובר ביחד עם אפליקציה אשר שמבוססת על  המפות של גוגל ותומכת בעברית. האפליקציה מאפשרת לבצע הגדרות ולכייל את המכשיר בהתאמה אישית. למשל – הגדרת גדר ווירטואלית, הגדרת רמת רגישות להתראות, הגדרת אנשי קשר לחיווים, הגדרת אופן שליחת החיווים (אפליקציה, שיחה, SMS ועוד), מעקב אחר פעילות האופניים החשמליים בזמן אמת, היסטוריית רכיבה ועוד. 

כמה עולה מכשיר איתור אופניים חשמליים?

עכשיו לבשורות טובות: גולשי הרוכב החשמלי נהנים ממחיר הנחה ברכישת המוצר בעלות של 399 שח בלבד. על מנת ליהנות מההנחה יש להקליד את קוד הקופון ebiker ברכישת המוצר באתר “אננס גלובל”. מעבר לעלות המוצר יש לקחת בחשבון עלות SIM של חברת 019 שעולה 10 ש”ח בחודש, וכאמור עלות חד פעמית לשימוש באפליקציה לתמיד בסך 220 ש”ח.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך