אודות

עם כ-100,000 גולשים בשנה, מידע על מאות חנויות אופניים חשמליים בפריסה ארצית והבלוג המקיף והפופולרי ביותר בתחום, “הרוכב החשמלי” הוא מרכז המידע החשוב ביותר בישראל בתחום האופניים הממונעים.

האתר הוקם על ידי שחר דניאלי, מנכ”ל תוכן בוטיק, חברה המתמחה מזה למעלה מ-10 שנים בתוכן שיווקי אפקטיבי. 

המטרה שלנו ב”רוכב החשמלי” היא לספק לכם, הרוכבים החשמליים, מידע רב ועדכני אודות בחירת אופניים חשמליים ורכישת אופניים חשמליות. באתר תמצאו מדריך מפורט אודות איך קונים אופניים חשמליים וכן אינדקס ובו חנויות אופניים ברחבי הארץ. כמו כן לרשותכם סקירות דגמים, מאמרים בנושאי ביטוח ובטיחות, מעבדות איכותיות, אנשי מקצוע ועוד. 

חנויות איכותיות? מקומכן איתנו

מפעילים חנות אופניים חשמליים ומקפידים על שירות ללא פשרות? מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך וממשיכים לשרת אותו באהבה גם בתחזוקה השוטפת? מקומכם איתנו. הרוכב החשמלי שמח לשתף פעולה עם חנויות אופניים מומלצות בכל רחבי הארץ. 

יבואנים, הלקוחות שלכם כאן

יבואנים יקרים, מדי שנה נכנסים לאתר הרוכב החשמלי למעלה מ-120,000 גולשים המחפשים מידע על אופניים חשמליים. שיתוף הפעולה עם הרוכב החשמלי מאפשר לכם לחשוף את הדגמים החדשים שלכם בפני הלקוחות הפוטנציאליים ולייצר נוכחות ווירטואלית איכותית ומורגשת. 

דבר המייסד:

שמי שחר דניאלי, וכמו ישראלים רבים גם אני מתנייד על גבי אופניים חשמליים. ההחלטה על השקת האתר נבעה מכך שכשחיפשתי בעצמי אופניים חשמליים, המידע שהיה זמין לטובתי באינטרנט לגבי “איך בוחרים אופניים חשמליות” לא היה מלא ושלם. נתקלתי בחצאי מאמרים או בטקסטים “מטעם” שלא שפכו בפניי את כל המידע.

הבנתי שיש כאן חלל שעליי למלא. החלטתי להקים אתר מרוכז העוסק אך ורק באופניים חשמליים, ומתוך מטרה לסייע לכם לבחור את האופניים המתאימים לכם. אני גאה מאד שאתר הרוכב החשמלי מקבל בכל שנה אין ספור פניות ועוזר לעשרות אלפי ישראלים למצוא את הדגם הנכון בעבורם.