אודות

“הרוכב החשמלי” הוא אינדקס האופניים החשמליים של ישראל אשר הוקם מתוך מטרה לספק לכם, הגולשים, מידע רחב ועדכני אודות בחירת אופניים חשמליים ורכישת אופניים חשמליות. באתר תמצאו מדריך מפורט אודות איך קונים אופניים חשמליים וכן אינדקס ובו חנויות אופניים ברחבי הארץ.

שמי שחר דניאלי ואני עוסק בשיווק באינטרנט. כמו עובדים ועצמאיים רבים בישראל, גם אני מגיע למשרד (ולפגישות) על גבי אופניים חשמליים. כשקניתי את האופניים החשמליים הראשונים שלי לפני כשש שנים, גיליתי את אחד מכלי התחבורה היעילים, הבטוחים, האפקטיביים והמהנים ביותר. לא רק שהאופניים שלי חוסכים ממני את הצורך בפיזור הילדות בגן עם רכב (ויש לי שלוש כאלה), ולא רק שהם משמשים אותי לנסיעה יומיומית למשרד (כמו גם לסידורים נוספים), בזכות רכבת ישראל אני נעזר בהם בכדי להיפגש עם לקוחותיי ברחבי הארץ.

אז למה הקמתי את האתר? התשובה פשוטה. ההחלטה על השקת האתר נבעה מכך שכשחיפשתי בעצמי אופניים חשמליים, המידע שהיה זמין לטובתי באינטרנט לגבי “איך בוחרים אופניים חשמליות” לא היה מלא ושלם. נתקלתי בחצאי מאמרים או בטקסטים “מטעם” שלא שפכו בפניי את כל המידע. הבנתי שיש כאן חלל שעליי למלא. החלטתי להקים אתר מרוכז העוסק אך ורק באופניים חשמליים, ומתוך מטרה לסייע לכם לבחור את האופניים המתאימים לכם.

אבל האתר לא הוקם רק בשביל הרוכבים אלא גם בשביל החנויות והיבואנים. אנחנו שואפים להיות בית לחנויות אופניים חשמליים מכל רחבי הארץ, יבואני אופניים חשמליים, מעבדות מקצועיות ועוד. בין אם יש לעסק אתר אינטרנט ובין אם לאו.