ביטוח אופניים חשמליים מחיר – כמה זה עולה?

ביטוח אופניים חשמליים מחיר – כמה זה עולה?

כמה עולה ביטוח אופניים חשמליים ב-2021? מהם הכיסויים החשובים בפוליסה? הרוכב החשמלי עושה לכם סדר

זה לא סוד שרוכבים אופניים חשמליים רבים נפגעים בתאונות. בין אם תאונות עצמיות ובין אם בתאונות שמעורבים בהם משתמשים דרך אחרים (רכבים, אופנועים, הולכי רגל, רוכבים אחרים וכו’). מדי שנה מדווחות למשטרת ישראל לא פחות מ-2,000 תאונות אופניים חשמליים, וככל שהטרנד המחשמל צובר תאוצה, כך גם המספרים הללו מטפסים. 

לכן חשוב לדעת שכשאתם קונים ביטוח אופניים חשמליים, מחיר הוא ממש לא שיקול נגד. בפרט כאשר חברות הביטוח קבעו לפוליסות ביטוח אופניים חשמליים מחיר הוגן בהחלט, המקפל בחובו כיסויים משמעותיים. 

איך נקבע לביטוח אופניים חשמליים מחיר?

ישנן מספר פוליסות של ביטוח אופניים חשמליים, והמחיר של הפרמיה החודשית/השנתית משתנה מאחת לאחרת. ככל שמדובר על הרוכב הראשון, הסכומים אינם גבוהים. עיון בפוליסות המרכזיות מעלה כי סכום הפרמיה השנתי הממוצע לרוכב בודד עומד על כמה מאות שקלים עד קצת יותר מאלף שקלים. עשרות שקלים בחודש בלבד. 

הפוליסה היא שמית ונרכשת על שם הרוכב (ולא הרכב). במידה שהאופניים משרתים רוכבים נוספים, יש להכליל אותם בפוליסה באופן פרטני. חברות הביטוח מעניקות הנחות לרוכבים שניים ושלישיים. 

מהם הכיסויים המרכזיים?

כשאתם שוקלים עלות-תועלת לגבי מחיר ביטוח אופניים חשמליים, יש להכיר את הכיסויים של הביטוח ומשמעותם. על פי רוב מדובר על שלושה כיסויים מרכזיים:

  • פיצוי מיידי במקרה של שבר ביד או ברגל. 
  • כיסוי של עד 1-2 מיליון שקלים לנזקי צד ג’
  • כיסוי משמעותי לנזק שנגרם לאופניים החשמליים באירוע הביטוחי. 

הכיסויים הללו מבטיחים הגנות מהותיות ביותר. שברתם יד או רגל? תוכלו לקבל פיצוי מיידי שיסייע לכם להתמודד עם ההשבתה וחוסר היכולת לעבוד. פגעתם בהולך רגל ונגרמו לו נזקים קשים? אתם מוגנים מפני תביעה שיכולה לטפס לכדי סכומי עתק. האופניים ניזוקו? יש מענה.  

כמה עולה ביטוח לאופניים חשמליים? ביטוח אופניים חשמליות מחיר

רוצים לקבל הצעת מחיר?

רוצים לקבל הצעת מחיר לכיסוי ביטוחי המתאים בדיוק לצרכים שלכם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בהעדר ביטוח ראוי, כל ההוצאות הכבדות הללו מונחות לפתחו של הרוכב. ההפסד הכספי, ההוצאות הרפואיות, הפיצויים הגבוהים, התיקון של האופניים ועוד. כשאנחנו מדברים על מחיר ביטוח אופניים חשמליים, כמה עשרות שקלים בחודש להגנה כנגד כל האירועים הללו זו בהחלט “הוצאה מוכרת”. 

מחיר ביטוח אופניים חשמליים לשליחים

האופניים חשמליים חדרו בסערה לענף השליחויות הקלות, והשליחים הם ללא ספק רוכבים בסיכון גבוה. היקף השעות הרב על הכביש, הרצון לעמוד בזמנים וכמובן עבודה בלילות ובשעות העומס, הופכים את השליח לעובד החשוף לפגיעה. 

ביטוח אופניים חשמליים לשליחים יכול לכלול על כן גם תוספת של כיסוי בגין נכות תעסוקתית. כיסוי חשוב מאין כמוהו שיכול לסייע לשליח ברמה הכלכלית בתקופת פציעתו ולמשך כמעט שלושה חודשים. “התענוג” כלול אמנם בתוספת קטנה למחיר הביטוח, אך התמורה בהתאם. 

רוכבים בזהירות

כפי שצוין לעיל, מדי שנה נפגעים בישראל אלפי רוכבים אופניים חשמליים, ובכל יום מדובר על ממוצע של כ-5 נפגעים ביום. חלק מהתאונות הן קלות, אך חלקן קשות וחמורות. כשאתם מבררים לגבי ביטוח אופניים חשמליים, מחיר הוא לא השיקול הוא המרכזי שצריך להנחות אתכם. 

ביטוח אופניים חשמליים, כאשר נרכש בקפידה, מספק לכם הגנה משמעותית ביותר ביום פקודה. מבחינה זו חשוב לציין כי ברוב הפוליסות קיים תנאי לפיו הביטוח יהיה תקף רק בהתאם ל”רכיבה לפי דין”. כלומר, האופניים צריכים להיות תקניים, והרכיבה חוקית (מעל גיל 16, חבישת קסדה, בצד ימין בכביש או בשביל אופניים, ללא הרכבת ילדים מעל לגיל וכדומה).  

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך