באופן חשמלי - חנות אופניים ירושלים - החנויות המומלצות של הרוכב החשמליבאופן חשמלי - חנות אופניים ירושלים - החנויות המומלצות של הרוכב החשמלי

באופן חשמלי חנות אופניים, אופניים חשמליים ירושלים, חנות אופניים בירושלים

באופן חשמלי, ירושלים

  • 074-7695696
  • יפו 217, ירושלים
  • א'-ה': 10:30-19:00' ו': סגור

אודותינו

הכירו את החנות הוותיקה בירושלים לאופניים חשמליים. הצוות שהביא לבירה את הבשורה הממונעת. “באופן חשמלי” היא חנות אופניים חשמליים מוערכת הממוקמת באזור התחנה המרכזית (רבים מבוגריה הפכו בעצמם לטכנאים ובעלי חנויות בירושלים ובכל הארץ).  

מגוון עצום של דגמים עם למעלה מ-20 סוגים שונים של אופניים חשמליים בכל רגע נתון במלאי. החל מדגמי בייסיק של כ-3,000-3,500 שקלים, דרך כל הקטגוריות, ועד לאופניים האיכותיות ביותר בשוק. בחנות גם מבחר מרשים של קורקינטים חשמליים וכן אופניים רגילים מילדים ועד שטח מקצועי. 

באופן חשמלי בירושלים משרתת שליחים, סטודנטים, הורים, בני נוער, נשים, גברים, בעלי מקצוע, גמלאים ועוד. החנות מזמינה את לקוחותיה ליהנות מעסקאות טרייד אין משתלמות במיוחד על האופניים הקיימים שלהם וכן מאפשרות קנייה של אופניים חשמליים יד שנייה בהתאם למלאי. 

המעבדה – המעבדה של “באופן חשמלי” היא אחת המעבדות המקצועיות והוותיקות בירושלים. כאן פותרים ביעילות כל תקלה – בלמים, פנצ’רים, מנועים, בקרים, סוללות, כידונים, ג’אנטים, צגים ועוד. 

אופניים חשמליים, ומה עוד?

קורקינטים

מעבדת תיקונים

אופניים יד שניה

טרייד אין

אופניים רגילים

אביזרי רכיבה

כתבות שיכולות לעניין אותך

שלחו הודעה לרוכב החשמלי