צארומי סניף תל אביב - חנות אופניים חשמליים בתל אביב - הרוכב החשמליצארומי סניף תל אביב - חנות אופניים חשמליים בתל אביב - הרוכב החשמלי

צארומי תל אביב, אופניים חשמליים בתל אביב, אופניים חשמליות תל אביב

צארומי, סניף תל אביב

  • 073-3742227
  • אבן גבירול 145, תל אביב
  • א'-ה': 10:00-20:00 ו': 9:30-1-15:00

אודותינו

סניף צארומי תל אביב מגיש לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר לרכישת אופניים חשמליות בתל אביב. אנו משווקים בחנות מגוון רחב היקף של דגמי אופניים חשמליים, ומציעים כמובן ייעוץ מקצועי והכוונה מצד הצוות שלנו אשר יענה באדיבות ובמיומנות על כל שאלה. סניף צארומי בתל אביב משמש כמרכז שירות בתל אביב לאופני מותג סטרק (Stark) שהינו מותג הבית שלנו.

הבחירה בצארומי היא בחירה מושכלת שכן מדובר לא רק בסניף צארומי בתל אביב, אלא ברשת המפעילה כיום סניפים בפריסה רחבה במרכז ובשרון. לרשותכם מעבדת תיקונים מתקדמת לטיפול באופניים חשמליים וכן קטלוג רחב של ציוד לרכיבה.

אודות צארומי – צארומי היא רשת חנויות אופניים שהחלה את דרכה בנתניה ופועלת כיום גם במספר סניפים בשרון ובמרכז. הרשת חרטה על דגלה מתן מענה לכל סוגיה הקשורה לאופניים חשמליות. אנו משווקים אך ורק דגמים איכותיים של אופניים חשמליים מומלצים, אמינים, בטוחים ועוצמתיים. בסניפי הרשת פועלות מעבדות המסוגלות לטפל בכל תקלה או בעיה, והשירות ללקוח הוא ברמה הגבוהה ביותר.

אופניים חשמליים, ומה עוד?

קורקינטים

מעבדת תיקונים

אופניים רגילים

אביזרי רכיבה

כתבות שיכולות לעניין אותך

שלחו הודעה לרוכב החשמלי


תן לרוכב החשמלי לעזור לך

נמאס לכם לקרוא סקירות של דגמי אופניים? 

רוצים לדעת איפה לקנות? 

דברו עם הרוכב החשמלי