אורבניקו סניף הרצל - חנויות אופניים בראשון לציון - המומלצות של הרוכב החשמליאורבניקו סניף הרצל - חנויות אופניים בראשון לציון - המומלצות של הרוכב החשמלי

אורבניקו סניף הרצל, אופניים בראשון לציון, אופניים חשמליים ראשון

אורבניקו, הרצל, ראשון לציון

  • 03-7207220
  • הרצל 91, ראשון לציון
  • א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-14:00

אודותינו

סניף אורבניקו הרצל בראשון לציון הוא החנות המושלמת לקנות בה אופניים חשמליים במרכז. הצוות המקצועי והאיכותי של אורבניקו יעמוד לימינכם בסבלנות ובמיומנות, יציע מספר דגמים אופציונליים, ויוודא כי אתם קונים את האופניים הנכונות (ובתקציב הנכון). 

החוויה האורבנית שלכם מתחילה בסניף אורבניקו בראשון לציון והקנייה כאן היא קנייה בטוחה. רשת אורבניקו היא מהרשתות המצליחות של אופניים חשמליים בראשון לציון והסביבה, והסיבה לכך היא פשוטה – אופניים חשמליים הם עבורנו דרך חיים אורבנית.

אודות רשת אורבניקואורבניקו היא רשת חנויות אופניים חשמליים אשר מפעילה שישה סניפים בתל אביב ובראשון לציון. האיכות והשירות, כמו גם המקצוענות והמבחר, הם אלה שהפכו את הקנייה ברשת אורבניקו לקנייה אורבנית וספורטיבית. אנו משווקים רק אופניים חשמליים שעברו בדיקות מקיפות, שעשויים מחומרי גלם מצוינים ושהוטמעו בהם מערכות טכנולוגיות מצוינות. האופניים החשמליים של אורבניקו נמכרים עם אחריות ארוכת טווח ולרשות לקוחותינו מעבדת תיקונים משוכללת. 

אופניים חשמליים, ומה עוד?

קורקינטים

מעבדת תיקונים

אופניים יד שניה

טרייד אין

אופניים רגילים

אביזרי רכיבה

כתבות שיכולות לעניין אותך

שלחו הודעה לרוכב החשמלי