אופני נח בת ים, חנות אופניים חשמליים בבת ים, רוזן ומינץ בת ים - הרוכב החשמליאופני נח בת ים, חנות אופניים חשמליים בבת ים, רוזן ומינץ בת ים - הרוכב החשמלי

Previous
Next
אופני נח בת ים, מצמן את מרוץ בת ים, אופניים חשמליים בבת ים אופניים חשמליות בבת ים חנות אופניים חשמליים בבת ים אופני נוח

אופני נח, בת ים

  • 03-6583617
  • העצמאות 79, בת ים
  • א'-ה': 8:30:19:00 ו': 8:30-15:00

אודותינו

בזכות תצוגת אופניים של כ-70 מ”ר, ניסיון של למעלה מ-30 שנה בענף ו-10 שנות פעילות בתחום האופניים החשמליים בבת ים, בטוח שתמצאו באופני נח את הגלגלים החשמליים הבאים שלכם.

אופני נח היא בחירה צרכנית איכותית, המציעה שילוב מדויק בין מגוון רחב של דגמי אופניים חשמליים ו-DNA של עסק משפחתי, הרואה בלקוחות כחלק מהמשפחה. 

החנות הוקמה על ידי משה נח ומתופעלת כיום גם על ידי בני הדור השני. זאת ביחד עם צוות טכנאים ומומחי אופניים חשמליים מהשורה הראשונה.

במקום אופניים חשמליים ממותגים שונים – וואן בייק, אקסטרים, גרין-בייק, שיקו ועוד. ניתן להזמין כל אופניים בהתאמה אישית, לעשות עסקאות טרייד אין לאופניים חשמליים קיימים או לרכוש אופניים חשמליים יד שנייה לפי המלאי. 

מעבדה וסדנה – מעבדת התיקונים האיכותית והגדולה של אופני נח משרתת כל כלי חשמלי לרבות אופניים חשמליים, קורקינטים, ממונעים ועוד. כולל אחריות על התיקונים ומקצועיות עד לפרט הקטן. 

מלבד אופניים חשמליים תמצאו אצל אופני נח קורקינטים חשמליים, אופניים רגילים, אופני ילדים, אופני שטח, אביזרים, סוללות ועוד. 

אופניים חשמליים, ומה עוד?

קורקינטים

מעבדת תיקונים

אופניים יד שניה

טרייד אין

אופניים רגילים

אביזרי רכיבה

כתבות שיכולות לעניין אותך

שלחו הודעה לרוכב החשמלי