גלגל מהיר, הוד השרון

איך לבחור אופניים חשמליים - 1- כללים

גלגל מהיר הוד השרון היא חנות אופניים חשמליים בשרון, המתמחה אך ורק בכלי רכב חשמליים, ואשר פועלת בתחום כבר למעלה מ-10 שנים

לקוחותינו נהנים ממבחר רחב היקף של אופניים חשמליים במתחים של 36V ו-48V, מבית המותגים המובילים בישראל לרבות מגנום, גרין בייק, Street-Ebike, קל אופן, אלפא ועוד. כולל אפשרות להזמנה לפי דרישה ועם תודעת שירות שמכירה רק את המילים “כן, בבקשה“. לצד אופניים חשמליים בהוד השרון, אנו משווקים קורקינטים חשמליים מבית המותגים הטובים בישראל ובעולם.  

החנות ממוקמת בציר הראשי של הוד השרון, רמתיים, ולצדה חנייה בשפע ללקוחות. כולל אזור לנסיעת מבחן לטובת בחינת הדגם הרלבנטי. הצוות המקצועי של גלגל מהיר בהוד השרון יעמוד לימיכם במסירות, ויסייע בבחירת הדגם נכון בתקציב הכי נכון

רוצים לשדרג את האופניים החשמליים שלכם? אין בעיה. גלגל מהיר מציעה טרייד אין לאופניים חשמליים בהוד השרון וכן מכירת אופניים חשמליות יד שנייה. החנות מפעילה שירותים מתקדמים של מעבדת תיקונים משוכללת, הן לבעיות טכניות והן לאתגרי חשמל ואלקטרוניקה. 

אודות הרשתסניף גלגל מהיר הוד השרון הוא אחד משתי החנויות האיכותיות של הרשת, ופועל במקביל לסניף שלנו – גלגל מהיר תל אביב בשכונת התקווה. 

עולם הגלגלים, חנות אופניים חשמליים

שעות פעילות

א'-ה': 9:30-19:00
ו': 9:30-15:00

פרטי הקשר:
כתובת: דרך רמתיים 77, הוד השרון  |  טלפון: 072-3253682  |