אקופאן, הרצליה | הרוכב החשמלי - חנויות אופניים חשמליים מומלצות בהרצליהאקופאן, הרצליה | הרוכב החשמלי - חנויות אופניים חשמליים מומלצות בהרצליה

אקופאן הרצליה, אופניים חשמליים הרצליה, חנות אופניים חשמליות הרצליה

אקופאן, הרצליה

  • 050-9006211
  • שדרות אבא אבן 5, הרצליה
  • א’-ה’: 09:00-19:00 יום ו’: 09:00-15:00

אודותינו

 מחפשים אופניים חשמליים בהרצליה? סניף אקופאן הרצליה מציע לכם מגוון רחב של דגמי אופניים חשמליים מהשורה הראשונה. 

צוות החנות המקצועי והמיומן יוכל לסייע לכם במציאת אופניים חשמליים המתאימים ביותר עבורכם – מבחינת משקל, טווח נסיעה, ופרמטרים נוספים חשובים בבחירת אופניים חשמליים. 

היות שרכישת אופניים חשמליים היא לא אירוע “חד פעמי” – כשאתם קונים מאקופאן הרצליה אתם יכולים להיות בראש שקט. כאן תוכלו להנות מיחס אישי עם גב איתן של רשת איכותית המפעילה עשרות סניפים ברחבי הארץ. 

מה עוד?מלבד אופניים חשמליים בהרצליה, בחנות מעבדת תיקונים משוכללת, וכן קורקינטים חשמליים קלילים וספורטיביים. בחנות ניתן לקנות גם שלל אביזרי רכיבה וציוד בטיחות להשלמת הרכיבה החשמלית. 

קצת על אקופאן – אקופאן היא רשת חנויות אופניים המתמחה בשיווק ומכירה של אופניים חשמליים מאז שנת 2007. מהחברות הראשונות בישראל אשר הובילו את הטרנד, ומהמובילות אותו כיום. לחברת אקופאן סניפים במגוון מוקדים, לרבות ארבעה חנויות אופניים חשמליים בתל אביב. המוטו אשר מנחה את החברה – Freedom in Motion (“החופש שבתנועה”), מביא לידי ביטוי את תפיסת העולם שלנו. לשחרר אתכם מהכבלים של החזקת רכב בעיר, ולהפסיק את התלות בתחבורה ציבורית

אופניים חשמליים, ומה עוד?

קורקינטים

מעבדת תיקונים

אופניים יד שניה

טרייד אין

אופניים רגילים

אביזרי רכיבה

כתבות שיכולות לעניין אותך

שלחו הודעה לרוכב החשמלי