בני ברק

חפש חנות מומלצת וקרובה לאיזור מגוריך

אופני העיר, בני ברק

אופני העיר, בני ברק

אופני העיר בבני ברק היא חנות אופניים חשמליים ברחוב ז’בוטינסקי בבני ברק (מול ביתן המלך), המציעה מגוון רחב היקף של דגמים מצוינים לכל רוכב. במקום מעבדה מקצועית לטיפול באופניים חשמליים וכן שירות אדיב ואישי לכל רוכב. צוות החנות ישמח לענות על שאלותיכם, ולסייע בהתאמה מדויקת ביותר של האופניים ללקוח. כולל כמובן אחריות ארוכת טווח על הדגמים השונים. אופני העיר היא חנות אופניים בבני ברק המעניקה לכל לקוחותיה יחס מסור ומקצועי, הן ברכישת האופניים והן לאחר מכן בתיקונים שגרתיים ונקודתיים. כולל מבצעים נהדרים במחירים אטרקטיביים באופן שוטף.

פרטי הקשר:
כתובת: ז'בוטינסקי 115, בני ברק  |  אימייל:  |  טלפון: 053-7152163  | 
אופני ראובן אלדד, בני ברק

אופני ראובן אלדד, בני ברק

אופני ראובן אלדד היא חנות אופניים חשמליים מומלצת בבני ברק המגישה לכם התאמה מהודקת של האופניים החשמליים לרוכב. החנות, אשר מציעה מניפה רחבה של דגמים לבחירה, מסייעת ללקוח עם ייעוץ מקצועי והכוונה. כמו כן, במקום ניתנים באופן שוטף שירותים איכותיים של תיקון אופניים חשמליים בבני ברק ללקוחות.

שעות פעילות

א'-ה': 10:00-19:00
ו': 10:00-14:30

פרטי הקשר:
כתובת: ז'בוטינסקי 146, בני ברק  |  אימייל:  |  טלפון: 03-5703060  | 
אתגר פלוס בני ברק

אתגר פלוס בני ברק

מחפשים אופניים חשמליים בבני ברק? חנות אופניים חשמליות בבני ברק שמציעה דגמים מהשורה הראשונה? בסניף אתגר פלוס בני ברק כל התשובות נכונות. גם ייעוץ מקצועי ופרטני לרוכב, גם התאמת אופניים ואביזרים, גם היצע רחב של דגמים מובילים וגם מעבדת תיקונים לרשותכם. בחנות אתגר פלוס, מתגברים על כל אתגר, ומספקים לכם מענה מא’ ועד כידון. סניף אתגר פלוס בני ברק הוא אחד מחמשת הסניפים של הרשת הפועלת במוקדים נוספים בפריסה ארצית.

שעות פעילות

א'-ה': 10:00-21:00; ו': 10:00-13:30

פרטי הקשר:
כתובת: רחוב כהנמן 74, בני ברק  |  טלפון: 1-599-595949  | 
מרכז האופניים בני ברק

מרכז האופניים בני ברק

מרכז האופניים היא חנות אופניים חשמליים בבני ברק המציעה שילוב בין יחס אישי, ייעוץ מקצועי ומגוון עשיר של דגמים. צוות החנות ישמח לענות על כל שאלה ולהתאים בעבורכם אופניים חשמליות בבני ברק אשר ישרתו אתכם נאמנה לכל צורך ומטרה. בחנות תמצאו אופניים חשמליות לצעירים, למבוגרים ולהורים. כמו כן, אנו מציעים שירותי תיקונים ומעבדת אופניים חשמליים בבני ברק לכל תקלה ובעיה. בנוסף החנות משווקת אביזרים שונים וכן ציוד לרכיבה.

שעות פעילות

א'-ה': 9:00-21:00
ו': 9:00-15:00

פרטי הקשר:
כתובת: הרב סורוצקין 2, בני ברק  |