אופניים חשמליים יד שנייה מחנות – צרכנות נבונה

אופניים חשמליים יד שנייה מחנות – צרכנות נבונה

שוק האופניים החשמליים בישראל מאפשר לקנות אופניים חשמליות במגוון מחירים. בכל הנוגע לדגמים חדשים “מהשקית”, המחירים כמעט תמיד יתחילו בסביבות 3,000 שקלים (וזה לגבי הרף התחתון לאופניים עם מפרט סטנדרטי). כאשר רוכב או רוכבת חשמליים מחפשים פתרון בתקציב נמוך יותר, אחת האופציות הטובות לכך היא אופניים חשמליים יד שנייה. 

אולם קניית אופניים חשמליות יד שנייה היא לא עניין של מה בכך. רבים חוששים, בצדק, מרכישת “חתול בשק”. האם הסוללה תספק את הביצועים הדרושים? האם האופניים תקינים כפי שהמוכר מצהיר עליהם? האם המנוע או הבקר יעמדו במבחן הזמן? הקונים אמנם יכולים לשים את ידיהם על אופניים חשמליים זולים במחיר אטרקטיבי, וזוגות יד שנייה נמכרים בעבור פחות מ-2,000 שקלים, אך הלבטים אינם פשוטים. 

קראו עוד:

מה עושים? אל דאגה, הרוכב החשמלי שוב עומד לצדכם עם פתרון מעולה – חנויות אופניים חשמליים שמציעות ללקוחותיהן אופניים חשמליים יד שנייה מחנות. אלו דגמים שהגיעו במסגרת עסקות טרייד אין לאופניים חשמליים, שעברו שדרוג ובדיקה, ונמכרים כעת במחירים מעולים. לעתים קרובות עם אחריות על הסוללה ו/או על מערכות שונות אחרות באופניים.

כשהחנות עושה טרייד לאופניים חשמליים, היא משביחה את הכלי ומציעה אותו למכירה במחיר מצוין. בשלב ראשון הסוללה עוברת בדיקה מקיפה. אם היא לא במצב ראוי, האופניים יימכרו בלי בטריה או עם בטריה חדשה. במקביל, צוות הטכנאים של החנות מטפל בפגמים או חוסרים שונים באופניים כמו פנסים, בלמים, מושב רוכב, סבל, תא מטען, צפצפה וכו’. 

כמה תחסכו? מחירי אופניים חשמליים יד שנייה מחנות מתחילים ב-1,500 שקלים ומגיעים בדרך כלל למחיר למחיר שנמוך בכ-50% מעלות הדגם המקורי או החדש. בקיצור – החשבון פשוט. גם אם הקונה של היד השנייה יחליט להתקין על האופניים סוללה חדשה (מחיריהן של סוללות 48 וולט עומדים על 1,000-2,000 שקלים – תלוי באמפר, מותג וכו’), עדיין יש מרחב חיסכון לא רע. 

אופניים חשמליים יד שנייה עם אחריות

יתרון גדול ומשמעותי בקניית אופניים חשמליות יד שנייה מחנות הוא שמדובר בעסקה עם אחריות על המוצר. חנויות אופניים חשמליים שמציעות עסקאות כאלה יכולות למשל להציע סוללה חדשה עם אחריות לשנה על הבטריה או לתת אחריות על מערכות חשמליות וטכניות נוספות (בקר, בלמים וכדומה). 

כשאתם קונים אופניים חשמליים יד שנייה מחנות, יש לכם סוג של “אבא ואמא”. אם פתאום תתגלה תקלה מסוימת באופניים, וככל שלא מדובר בתקלה שנגרמה כתוצאה מהרכיבה או לאחר זמן רב מדי ממועד הקנייה, ייתכן שהחנות תסכים לטפל באירוע במחיר נוח. אם זה משהו קטן במיוחד אז אפילו במסגרת ה”אחריות” על המוצר ושמה הטוב. 

איך מוצאים אופניים חשמליים יד שנייה בחנות? בשביל זה אנחנו כאן. הרוכב החשמלי נמצא בקשר רציף וקבוע עם שורה ארוכה של חנויות אופניים חשמליים בכל רחבי הארץ (מהצפון ועד הדרום). נשמח לבדוק מה הצרכים שלכם, לברר לגבי ל דגמים רלבנטיים בחנויות השונות ואפילו לנסות לעזור במחיר. צרו עמנו קשר, השירות איננו כרוך בתשלום. 

לא רוצים את העזרה של הרוכב החשמלי? אין בעיה. התקשרו לחנויות אופניים חשמליים או בקרו אותן פיסית. שאלו על אופניים חשמליים יד שנייה וייתכן בהחלט שתמצאו את הדגם הנכון עבורכם. 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך