להרכיב ילדים על אופניים חשמליים

להרכיב ילדים על אופניים חשמליים

מתוך עשרות אלפי זוגות אופניים חשמליים הנמכרים מדי שנה בישראל, רבים משמשים הורים להרכבת ילדים. הפיזור בגנים והחופש להסיע את הגוזלים בקלות ממקום למקום, הפכו את האופניים החשמליים למצרך חובה עבור הורים.

גם מייסד אתר זה (נעים מאד) רכש לראשונה אופניים חשמליים מתוך מטרה להרכיב בבטחה את בתו הקטנה לגן ובחזרה (בינתיים נולדו עוד שתי בנות ובן, וכולם גדלו על האופניים).

אז בתור מי שעשה (ועושה) את זה בעצמו, הנה כמה סיבות טובות “ללכת על זה”. כלומר, לקנות אופניים חשמליים עם כסאות לילדים.

בטיחות מעל הכל

לא באמת צריך להרחיב במילים אודות החשיבות שבדגשים הבטיחותיים. כהורים לילדים, זה בוודאי הדבר הראשון שמעניין אתכם. מבחינה זו, אופניים חשמליים הם הפתרון המושלם, ולדעתי הרבה יותר מלקחת את הילדים ברגל, בעגלה או בתלת אופן מפלסטיק.

דבר ראשון, כל הורה יודע שלקיחת הילדים לגן בעגלה או ברגל, במיוחד כשיש בדרך גם לא מעט כבישים ומעברי חציה, יכולה להיות משימה מאתגרת. הילדים אינם תמיד ששים לשבת בשקט ולא מודעים לסכנות מסביב.

הסיטואציה הזו גורמת לחרדות אצל ההורים, וכשאתם בוחרים להרכיב את הילדים על אופניים חשמליים אתם יכולים להיות רגועים שהם נמצאים בשליטה. יושבים בנוח על הכיסא, קשורים בחגורת בטיחות, חובשים קסדה לראשם ובעיקר – נהנים מהנסיעה. גם בפעם ה-1,000 הם תמיד יעדיפו את האופניים על כל פתרון אחר.

אך מה לגבי הנסיעה? האם היא לא מסוכנת? שאלות שכיחות וחשובות שהתשובה אליהן היא “אל תדאגו”. זה תלוי בכם אבל ברור שכשהילדים על האופניים אתם רוכבים ביתר זהירות.

נוסעים לאט, רגוע ועוברים כבישים אך ורק במעברי חציה. המלצה שלי – כשאתם מגיעים לאזור עמוס בילדים, פשוט הוליכו את האופניים עד שתגיעו לאזור המאפשר נסיעה “חלקה”.

נוחות – לא פחות חשוב

דבר שני וחשוב לא פחות, אופניים חשמליים חוסכים את הצורך במציאת חנייה ליד הגן, משימה שאיננה פשוטה בלשון המעטה כשכל ההורים מגיעים לאסוף את ילדיהם. בפרט בימי שישי העמוסים והחגיגיים שמתנקזים לאיסוף מרוכז שבו במהלך רבע שעה כל ההורים עומדים בפתח הגן.

אז כשכולם יחפשו חנייה, יחנו בחניות כפולות וירוצו מפה לשם, אתם תוכלו להיכנס בשקט עם האופניים, לשים את הילדים ולצאת לדרככם.

שני ילדים? זה כבר Must

הפתרונות של האופניים החשמליים להרכבת ילדים נאמרים ביתר שאת לגבי הורים לשני ילדים. אופניים חשמליים מאפשרים לכם בקלות להרכיב שני ילדים – כיסא אחר מאחור וכיסא שני מקדימה. מדובר בפתרון נהדר עבור הורים לילדים ששניהם בגילאים קטנים. האופניים ייקחו אתכם בקלות ממקום למקום, יאפשרו איסוף פשוט, וחשוב מכך – בטיחותי.

טיולים עם האופניים – מפתח תקווה לפארק הירקון ובחזרה

אחת ההנאות המדליקות ביותר שצפויות לכם עם אופניים חשמליים היא שתוכלו לקחת את הילדים בקלות לטיולים באזור. תחום האופניים החשמליים התפתח מאד בשנים האחרונות וכיום ניתן לרכוש אופניים מצוינים המסוגלות לתפקד למרחקים משמעותיים.

אני, לדוגמה, אוהב לקחת את הילדות לטיול בפארק הירקון בשבתות. מעמיסים את הקטנטנות על האופניים, לוקחים קצת אוכל ומים, ונוסעים בלי בעיה מפתח תקווה עד לברווזים באגם.  

אם אתם עדיין מתלבטים, קראו עוד על היתרונות שבאופניים חשמלים במאמר שלנו בבלוג בנושא “אופניים חשמליים בעד ונגד.  

תן לרוכב החשמלי לעזור לך

לקבלת הצעות מחיר מיוחדות, לייעוץ לגבי דגמים מומלצים וחנויות מומלצות במיוחד –

השאר טלפון או מייל ונחזור אלייך בהקדם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך