אופניים חשמליות יוקרתיות

אופניים חשמליות יוקרתיות

אופניים חשמליות יוקרתיות? ברוכים הבאים לטרקלין. מה מאפיין דגמי אופניים חשמליים יוקרתיים ואיך בוחר רוכב חשמלי שלא מוכן להתפשר

ענף האופניים החשמליים מציע מגוון רחב של דגמים בחנויות השונות. בשנים האחרונות אנחנו רואים קפיצת מדרגה טכנולוגית ועיצובית, והתגבשות של קטגוריה מרשימה של אופניים חשמליות יוקרתיות. אופניים חשמליות שמציעות את השילוב המנצח והאלגנטי שבין טכנולוגיה, יוקרה, עיצוב ואמירה. 

רוכבים חשמליים שלא מוכנים להתפשר על פחות, מחפשים בדיוק את זה. אופניים חשמליות יוקרתיות שמספקות את כל מה שחלמתם עליו ואפילו יותר.

במה מדובר? הרוכב החשמלי מסביר וכמובן שאתם מוזמנים להתייעץ איתנו ישירות על דגמי אופניים חשמליים יוקרתיים וזמינותם בחנות ליד מקום מגוריכם – לחצו כאן

כמה עולות אופניים חשמליות יוקרתיות?

מחירי אופניים חשמליים בישראל נעים בדרך כלל סביב הסקאלה שבין 2,500-3,000 שקלים בטווח הנמוך, וכ-7,500-9,000 שקלים בגבול העליון. קטגוריית הפרימיום עומדת סביב עלויות של מעל ל-7,500 שקלים. המחיר מושפע מפרמטרים שונים שמרכיבים את האופניים, וכן מהמותגים המובילים בענף. 

מה יש באופניים חשמליים יוקרתיים?

כשאנחנו מדברים על אופניים חשמליות יוקרתיות, אנחנו עוסקים בראש ובראשונה על עיצוב ונראות. בדרך כלל אופניים חשמליים יוקרתיים מגיעים עם מזלג קדמי כפול גבוה, והמהדרין מחפשים את המזלג המוזהב האייקוני. 

קראו עוד על:

עיצוב זה, המגיע לענף האופניים החשמליים מתחום האופנועים, נחשב כיום לסטנדרט הגבוה ביותר בזירה. אופניים חשמליות יוקרתיות יהיו כמעט תמיד מדוגמות היטב עם מזלג קדמי כפול גבוה ובדרך כלל מוזהב ובולט. מזלג זה מספק לא רק סטייל אלא גם עבודה. המזלגות הגבוהים מהווים בית לבולמי זעזועים קדמיים עם מהלך גדול, ומעניקים רכות יוצאת דופן ברכיבה. 

פרמטר חשוב נוסף הוא הקיבולת של הסוללה, ובדגמי אופניים חשמליים יוקרתיים היא מגיעה לפחות ל-20 אמפר/שעה לפחות. סוללה זו מעניקה לרוכב טווח נסיעה גדול במיוחד שיכול אפילו להגיע ליותר מ-50-60 ק”מ. בטח ובטח כשמדובר על רוכב במשקל סטנדרטי, בדרך מישורית (באופן יחסי) ובפידול תוך כדי רכיבה. 

לצד המזלג הקדמי הכפול והקיבולת הגדולה של הסוללה, ישנם עוד היבטים שנמצאים כמעט בכל דגם של אופניים חשמליות יוקרתיות:

  • שיכוך מלא – בולם זעזועים אחורי איכותי. 
  • מושב ספה – מושב ספה נוח ומפנק. 
  • בלמי דיסק הידרואליים של חברה מובילה – לעצירה בטוחה וחלקה. 
  • צמיגים ממותג מוביל – בדרך כלל Kenda או Innova. 

כפי שניתן לראות, המפרט של האופניים החשמליות היוקרתיות מעמיד בראש סדר העדיפויות את ההשקעה בסביבת הרוכב. ממש כמו שבתחום הרחב, מכוניות יוקרה מעניקות סביבת נהג מושלמת, כך גם באופניים חשמליים. 

במאמר מוסגר נציין כי ברוב המקרים אופניים חשמליות יוקרתיות יהיו גם מתוכננות עם מנועים עוצמתיים (500-750 וואט), בקרים חזקים (בהתאם) ופיצ’רים נוספים. אמנם זוהי סטייה מהתקן החוקי (המתיר למנועי אופניים חשמליים תקרת זכוכית של 250 וואט), אך התופעה נפוצה ופופולרית. 

מה המותג הכי טוב?

בשוק האופניים החשמליים בישראל יש כיום כ-20 יבואנים המשווקים כמה עשרות מותגים. לכל יבואן כמעט יש את קטגוריית הפרמיום שלו, וזה נכון גם לגבי יבואנים שדגמים אחרים שלהם נמכרים בתקציבים נוחים. 

ישנם כמובן אופניים חשמליים יוקרתיים שכבר צברו שם ומוניטין וניתן לציין בעניין זה למשל את המותגים רולינג, וואן-בייק, ביג-בוי, מגנזיום-דאור, בוקסר, רובוט, פנטום, אקסטרים ועוד. 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך