אופניים חשמליים מיני פאט – מידת האמצע הפופולרית

אופניים חשמליים מיני פאט – מידת האמצע הפופולרית

אופניים חשמליים עם צמיגים רחבים אבל לא רחבים מדי? הכירו את מידת האמצע הפופולרית – אופניים חשמליים מיני פאט

הביקוש העולה לגבי אופניים חשמליים עם גלגלים רחבים, מה שקרוי בשפת העם “ביג פוט” או “פאט”, הפך לטרנד הבולט ביותר (תרתי משמע) בענף. עד כדי כך שמרבית הדגמים הזמינים כיום בחנויות אינם מגיעים עוד במידה הרזה של כ-2.25 אינצ’. 

קראו עוד על:

אולם אופניים חשמליים עם גלגלי בלון שמאובזרים עם צמיגים מאסיביים של 4 אינצ’ אינם מתאימים לכל אחד, ועל כן יבואנים רבים החליטו לשווק גם פתרון ביניים. הכירו את מידת האמצע הפופולרית – אופניים חשמליים עם גלגלי 3 אינצ’ הקרויים גם אופניים חשמליים מיני-פאט (חצי-שמן). 

היתרון שברכישת אופניים חשמליים מיני פאט

אופניים חשמליים מיני פאט מגלמים בחובם כמה וכמה יתרונות משמעותיים. ראשית, בדומה לגלגלים רחבים, אופניים חשמליים עם גלגלי 3 אינצ’ מספקים לרוכב רמה גבוהה מאד של יציבות ונוכחות בדרך. 

המשמעות היא שהם גם אופניים חשמליים בטיחותיים בעלי סיכון נמוך לאובדן שליטה וגם מעניקים את המאסיביות הדרושה לרכיבה בכביש סואן (החוק בישראל לא מאפשר רכיבה על מדרכות אלא רק על שבילי אופניים מסודרים או כבישים). 

שנית, אופניים חשמליים מיני פאט חשופים פחות לפנצ’רים לעומת אופניים חשמליים עם גלגלי 4 אינצ’ בגלל ששטח הפנים של הצמיג קטן יותר. בנוסף הם אינם מעלים את המשקל באופן כה דרמטי. ידוע כי אופניים חשמליים עם גלגלי בלון שוקלים בקלות 35 ק”מ, ואילו אופניים חשמליים מיני פאט יכולים להישאר מתחת לרף של ה-30 ק”ג. זהו פרמטר בעל חשיבות רבה עבור מי שרוצה כלי קל, נוח ופשוט לתפעול. 

כמה עולה התענוג?

אופניים חשמליים מיני פאט מגיעים במספר דגמים. אם בעבר הם היו משווקים על ידי יבואנים בודדים בלבד, כיום אנו רואים אותם יותר ויותר. היבואנים הבינו את הפוטנציאל והדרישה שהגיעה מהצרכנים, והגיבו בהתאם. 

על פי רוב מחיר אופניים חשמליים עם צמיגים בעובי 3 אינצ’ ינוע סביב 5,500 שקלים עד 7,000 שקלים. ישנם כמובן גם דגמים מעט זולים או יקרים יותר, אך זוהי הסקאלה הממוצעת. השוני במחירים קשור כמובן למשתנים נוספים במפרט כמו סוללה (ובעיקר האמפר), שיכוך מלא, ג’אנטים, סוג הבלמים (מכניים או הידראוליים) ועוד. 

לא יודעים מה לבחור? התייעצו עמנו. אתר הרוכב החשמלי הוא הפורטל המוביל והגדול ביותר בישראל בתחום האופניים הממונעים. אנו נמצאים בקשר רציף מול חנויות אמינות ומומלצות ויבואנים אמינים וחזקים. נשמח לסייע בבחירת אופניים חשמליים ולהכווין אתכם לגורם המתאים לפי הצרכים והתקציב. דברו איתנו. 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך