אופניים חשמליות במחיר זול

אופניים חשמליות במחיר זול

אתר “הרוכב החשמלי” מפעיל מרכז מידע שנותן ייעוץ למאות רוכבים חשמליים בחודש מכל רחבי הארץ. לעתים קרובות הלקוח מגיע אלינו עם תקציב מוגבל ורוצה להפיק את המקסימום מהאמצעים שברשותו. אנחנו מזמינים אתכם כמובן גם לפנות אצלנו (הייעוץ הוא בחינם – קישור למוקד) והנה כמה נקודות חשובות לגבי אופניים חשמליות במחיר זול. 

אופניים חשמליות במחיר זול – מה זה בכלל זול?

השאלה הראשונה לגבי אופניים חשמליות במחיר זול היא איך אתם מגדירים “זול”. על מנת להבין את זה כדאי להכיר בכך שמחירי אופניים חשמליים חדשים, דגמי 2021-2022, נעים כיום בין 2,500 שקלים ל-9,500 שקלים. 

קראו עוד על:

אופניים חשמליים במחירים זולים יהיו בדרך כלל הדגמים הבסיסיים יותר שבין 2,500 ל-4,000 שקלים. ההבדלים, כפי שתראו מיד, נמצאים במפרטים (ולפעמים במותג הספציפי). 

אופניים חשמליות זולות – אמפר, מנוע, בלמים וגלגלים

מספר פרמטרים משפיעים על מחיר אופניים חשמליים ובראשם האמפר, הגלגלים, הבלמים וסוג הגלגלים. בכל הנוגע לאמפר, אופניים חשמליות במחיר זול תהינה בד”כ בעלות 10-11 אמפר לכל היותר. האמפר, המספק את הטווח של האופניים, יכול בהחלט לייקר את החבילה (קראו כאן על טווח נסיעה של אופניים חשמליות). 

אופניים עם סוללה בעלת הספק של 10-11 אמפר יוכלו לגמוע טווחים של כ-20 ק”מ מבלי לראות מטען. טווח לא רע בכלל אם אתם מחפשים פתרון תחבורתי עירוני. יתרה מזו, אם תקפידו לרכוב עם סוללה מלאה וגם לפדל תוך כדי (זה לא כרוך במאמץ כלל), תוכלו להגדיל את הטווח ולהגיע עם 10-12 אמפר גם למרחקים של 30 ק”מ. 

בכל הנוגע למנוע, אופניים חשמליות במחיר זול יהיו מאובזרות עם מנוע 250 וואט לפי התקן הישראלי. באשר לגלגלים אנחנו מתכוונים לגלגלי 2.25 אינצ’ (כמו אופני הרים) ולא לאופניים עם גלגלי בלון או מיני-פאט (3 אינצ’). בד”כ תמצאו דגמים שיש להם ג’אנטים עם שפיצים ולא גלגלי מגנזיום. 

האם זה מספיק טוב בשבילכם? זה כמובן תלוי בכם. מצד שני, זכרו כי עד לאחרונה מרבית הדגמים היו בעלי המפרטים האלה ורוכבים חשמליים נסעו ונהנו איתם. עובי הגלגלים הוא לא פרמטר שמשפיע דרמטית על הנסיעה ואם רוצים לחסוך ניתן להתפשר. 

רוצים יותר טוב אבל לשמור על התקציב? יש יד שנייה מחנות

אם יש לכם תקציב מוגבל אבל אתם בכל זאת רוצים לקנות אופניים חשמליות במחיר זול, קיימת האופציה של יד שנייה מחנות. כלומר, להגיע לחנות אופניים חשמליים אמינה (לחצו כאן) ולשאול על דגמים שהגיעו מעסקאות טרייד אין. 

פעמים רבות חנויות אופניים עם מעבדות טובות מציעות ללקוחות לעשות טרייד אין על האופניים הקיימים. כלומר, להשאיר את הדגם הנוכחי בחנות בתמורה לזיכוי ולצאת עם דגם חדש. 

הדגמים שנשארים בחנות עוברים תהליך של השבחה ונמכרים במחירים מצחיקים. לפעמים אפילו בפחות מ-1,500 שקלים. השדרוג והשיפוץ כוללים בדיקה כוללת של האופניים מבחינת מערכת חשמלית, ברקסים, סוללה, מנוע, בקר וכו’. לעתים אפילו הם נמכרים עם אחריות מסוימת. 

רוצים לדעת עוד ומתלבטים? דברו עם מוקד הייעוץ של אתר הרוכב החשמלי. הנציגים שלנו ישמחו לספק לכם מענה לגבי אופניים חשמליות במחירים זולים ברחבי הארץ – בין אם אתם מחפשים דגם חדש ובין אם החלטתם לקנות יד שנייה.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך