אינוקים באזור השרון – נקודת שירות חדשה של אינוקים בהוד השרון

אינוקים באזור השרון – נקודת שירות חדשה של אינוקים בהוד השרון

אינוקים באזור השרון: חברת הקורקינטים הישראלית המצליחה משיקה שיווק רשמי בחנויות כולל נקודה מומלצת בחנות של אקופאן בהוד השרון

ענקית הקורקינטים הישראלית מרחיבה דרמטית את נקודות השירות שלה בישראל בצעד שמהווה במידה רבה מהפכה של ממש בתחום התחבורה החשמלית. אם עד לאחרונה אפשר היה לקנות ולטפל בקורקינטים של אינוקים רק בנקודות השירות הרשמיות והבלעדיות של החברה, כעת מעגל השירות מתרחב למספר מצומצם של חנויות נבחרות. אחת מהבולטות שבהן היא אקופאן בהוד השרון שמציעה מכירה ושירות לקורקינטים של אינוקים באזור השרון. 

מתקציבים נגישים לדגמי פרמיום

אינוקים ברמת השרון? אינוקים ברעננה או אינוקים בכפר סבא? הגעתם למקום הנכון. הבחירה באקופאן בהוד השרון בהחלט מובנית לאור הוותק הרב של החנות והמוניטין החיובי שצברה לאורך כ-10 שנות פעילותה. החנות, אשר הוקמה על ידי מורן כץ וליאור אורגד, מציעה מנעד רחב של פתרונות לתחבורה חשמלית. קהל לקוחותיה המגוון כולל שליחים מקצועיים, עובדי היי-טק, סטודנטים, בעלי מקצוע, הורים לילדים, גמלאים, צעירים, נשים, גברים, רוכבים פרטיים ועוד.

 

Previous
Next


בחנות המעוצבת ניתן לפגוש גם כלים איכותיים בתקציבים נגישים וגם קורקינטים חשמליים ואופניים ממונעים בקטגוריות הפרמיום עם האבזור המפנק ביותר והטכנולוגיה המתקדמת בענף. כך גם פועלת במקום מעבדה סופר-מקצועית המספקת פתרונות לכל בעיה או אתגר.

אינוקים באזור השרון – “גאים להשיק”

אקופאן הוד השרון פועלת כעת גם בתור משווק רשמי של אינוקים באזור השרון. הרוכבים יכולים ליהנות בחנות מכל הדגמים של החברה במחירים מצוינים ברמה של “מהיבואן לצרכן”. בנוסף – סוף סוף – אפשר לקבל גם באזור השרון מענה רשמי לתיקונים וטיפולים בקורקינטים בתקופת האחריות ושנים רבות לאחריה.

התיקונים נעשים במקום, במוסך הקורקינטים החשמליים של החנות שהוא אחד מהמתקדמים והמשודרגים בשרון (ללא צורך בשליחת הכלי למעבדה חיצונית). הסדנה מחזיקה מלאי גדול של חלפים מקוריים ומספקת את השירות בהתאם לפרוטוקול הטיפולים המוקפד של אינוקים.

“את חברת אינוקים לא צריך להציג”, אומר מורן כץ, בעלים-שותף באקופאן הוד השרון, “זו החברה הישראלית המצליחה ביותר בתחום התחבורה החשמלית ועם מכירה ביותר מ-40 מדינות אי אפשר להתווכח. הקורקינטים של אינוקים הם תמיד המילה האחרונה בענף בזכות המערכות המשודרגות, תשומת הלב לסביבת הרוכב וכמובן בטיחות ויציבות”.

“אקופאן הוד השרון גאה להשיק את שיתוף הפעולה עם אינוקים באזור השרון ושמחה להימנות על שורה של חנויות מובילות שנבחרו על ידה. אנחנו מספקים שירות ללקוחות אינוקים, החדשים והוותיקים, ברמה הגבוהה ביותר. החל מהייעוץ הראשוני בבחירת האינוקים המתאים, דרך הטיפולים השוטפים בכלי ואפילו במועד ההחלפה והשדרוג עם עסקאות טרייד-אין בתנאים מעולים”.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך