אופניים חשמליים בהרצליה – חנויות אופניים חשמליים בהרצליה

אופניים חשמליים בהרצליה – חנויות אופניים חשמליים בהרצליה

הרצליה, כמו ערים רבות במרכז, הפכה בשנים האחרונות למוקד לוהט של אופניים חשמליים. במיוחד לאור הפקקים הקשים שמאפיינים אותה, אשר המרכזיים שבהם הם העומסים בכביש החוף (בואך אזור התעשייה), כביש שבעת הכוכבים, והרחובות מנחם בגין/הבריגדה היהודית. ב

אך פקקים הם לא הסיבה היחידה. הרצליה מקבלת מדי יום אלפי עובדים שמגיעים אליה מכל רחבי הארץ, לעבוד בחברות הגדולות והמובילות שהתמקמו בעיר. כמו כן, היא אבן שואבת לסטודנטים וסטודנטיות (כ-8,000 מתוכם במרכז הבינתחומי), הנהנים מהאווירה הסטודנטיאלית שלה. הוסיפו לכך רצועת חוף מהיפות בישראל, שתי תחנות רכבת והמסר ברור. 

אופניים חשמליים והרצליה הולכים ביחד כמו אבטיח וגבינה בולגרית (בחוף הנכים או בחוף הצוק, כמובן). במקביל אנו רואים פתיחה עקבית של חנויות אופניים חשמליות בהרצליה, אשר ביחד עם המותגים הוותיקים של העיר, יוצרות תמהיל נהדר של דגמים ואפשרויות. 

מחפשים אופניים חשמליים בהרצליה להרכיב ילדים לגן ולקפוץ לעבודה? אין בעיה. רוצים אופניים חשמליות שיתאימו גם לשטח וגם לנסיעה עירונית? בבקשה. לרכוב על אופניים חשמליים בהרצליה מהבית לאוניברסיטה או המכללה? אתם לא לבד. 

העירייה עצמה הבינה את החשיבות שבסלילת שבילי אופניים חשמליים בהרצליה, ולאחרונה אף יצאה במיזם יוצא דופן, יחיד מסוגו בישראל, שבו היא פתחה סקר אינטרנטי בנושא. הסקר (לינק כאן) מזמין את רוכבי האופניים בהרצליה ו/או סטודנטים/עובדים המגיעים תכופות לעיר, לשתף מנסיונם את הרשות, רגע לפני שזו יוצאת בתוכנית אב עירונית לשבילי אופניים. 

“רצינו לשרטט בצורה המדויקת ביותר את הפרופיל של רוכב האופניים בהרצליה”, אומרים בעירייה, “מטרת הסקר הינה לאפיין את הצרכים של התושבים והמבקרים בעיר בכל הנוגע לשימוש באופניים ובתחבורה ציבורית”.

הסקר הורכב משאלות אמריקאיות ושאלות פתוחות, ובעייריה מקווים שהוא יאפשר לטייב באופן מקסימלי את התוכניות לסלילת שבילי אופניים חשמליים (כולל שבילים המתאימים לרכיבה על אופניים חשמליים בהרצליה, כמובן). 

אופניים חשמליים בהרצליה – איך בוחרים?

האם יש דגשים מיוחדים שצריך לדעת לגבי רכישת אופניים חשמליים בהרצליה? ובכן, ראשית כל, כמו בכל קנייה של אופניים חשמליות, גם כאן הכל מתחיל באפיון. לפני שאתם מתחילים לקרוא על דגמי אופניים חשמליים, ולפני שאתם יוצאים למסע בין חנויות אופניים חשמליים בהרצליה, נסו להגדיר את התשובות שלכם לשאלות הבאות:

  • מרחק הנסיעה הממוצע שלכם – מהו המרחק הממוצע אותו תרצו לרכוב מדי יום?
  • מה התקציב שלכם? אופניים חשמליים עולים בין 2,000 שקלים לכ-8,500 שקלים. הגדירו תקציב. 
  • האם אתם עומדים להשתמש בתחבורה ציבורית? יש אופניים שמתאימים לכך ויש כאלה שכלל לא. 
  • האם אתם זקוקים לפתרונות קיפול ומשקל  (למשל, גרים בקומה שלישית ללא מעלית). 
  • האם אתם מוכנים להשקיע יותר בשביל אופניים ממותג מוביל?

מבולבלים? אין בעיה. אתם מוזמנים להיכנס למדריך שלנו שמסביר את כל מה שצריך לדעת לגבי איך בוחרים אופניים חשמליים. מעבר לזה, חשוב להכיר את הדגשים המרכזיים לגבי בחירת אופניים חשמליים. 

בראש ובראשונה – הסוללה. הסוללה היא הלב והאנרגיה של האופניים החשמליים. רוב האופניים החשמליים בישראל, וכמובן שגם רוב האופניים החשמליים בהרצליה, נמכרים כיום עם סוללות בעלות מתח של 48 וולט. נתון זה מבטא את ההאצה של הסוללה, את העוצמה שלה ואת הכוח שתוכלו להפיק מהמנוע של האופניים.

הנתון הבא שמעניין אתכם, ושבו יש שינוי בין דגם לדגם, הוא ההספק, האמפר. דגמי אופניים חשמליים עם סוללת 48 וולט מגיעים עם הספק שנע בין 10 אמפר/שעה ועד 20 אמפר/שעה. המשמעות היא בסופו של היום המרחק.

בעוד שאופניים של 48 וולט עם 10 אמפר/שעה יוכלו להספיק לכ-20-25 ק”מ בלי לראות מטען, אופניים חשמליים עם סוללת 48 וולט ו-15 אמפר יגיעו כבר למרחקים של כ-40-45 ק”מ ללא שקע חשמלי בדרך. 

פרמטרים נוספים שיכולים וצריכים לעניין אתכם הם הגלגלים (עובי וקוטר), הבלמים (בלמי דיסק מכניים או בלמים הידרואליים), אחריות, אביזרים ועוד. בנוסף, כדאי מאד לקנות אופניים חשמליים בהרצליה מחנות אופניים אמינה ומומלצת. חנות האופניים שבה תקנו את הכלי שלכם, היא בדרך כלל גם זו שתרגישו הכי בנוח לקבל בה טיפולים ושירותים. 

אופניים חשמליים הם כלי רכב הדורש תחזוקה של ממש. חיזוק בלמים, תיקון פנצ’רים, בעיות חשמל, כשלים בסוללה, רעשים שונים, פנס שבור, התקנת כיסאות ועוד. כאשר אתם קונים אופניים חשמליים בהרצליה מחנות ברמה גבוהה, ומומלץ שתהיה גם חנות נגישה עבורכם (לא רחוקה מדי מהבית ו/או העבודה), אתם בהחלט יכולים להיות רגועים. 

רוצים עצה על חנות אופניים חשמליים מומלצת בהרצליה? דברו עם הרוכב החשמלי. מתלבטים לגבי דגם כזה או אחר? הרוכב החשמלי מחכה לשיחתכם. אובייקטיבי, זמין ואדיב. 

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך