אופניים חשמליים טרייד אין

אופניים חשמליים טרייד אין

אם הגעתם לכתבה הזו, סביר להניח שיש לכם אופניים חשמליים ואתם מרגישים שהגיע הזמן להשתדרג. ואכן, למרות שקיימים כיום בשוק דגמים מצוינים של אופניים חשמליים, ולמרות שהאיכות והסטנדרטים משתפרים משנה לשנה, אופניים חשמליים הם עדיין מוצר שכדאי לרענן אחת לכמה זמן. בדרך כלל, ממש כמו (כל) רכב, רצוי לבחון רכישה של אופניים חשמליים חדשים בכל שלוש עד ארבע שנים.

אז איך עושים את זה נכון ומה השתנה בשוק מאז הפעם האחרונה שקניתם לעצמכם זוג אופנים? ושאלת השאלות – האם תוכלו לעשות טרייד אין על הזוג הנוכחי בשביל לזכות להנחה במחיר? התשובות (בקצרה) לפניכם.

היתרון של טרייד אין באופניים חשמליות

טרייד אין היא עסקה מצוינת עבור רוכבים חשמליים שיש ברשותם אופניים והם מרגישים שהגיע הזמן להתקדם לדגם חדש יותר. כאשר החנות מסכימה לבצע את ההחלפה, יש בכך יתרונות רבים לכל הצדדים:

פתרון למכירה בשוק הפרטי – כל זוג אופניים חשמליים ניתן למכור גם בשוק הפרטי בלוחות יד שנייה. עם זאת, מדובר לעתים קרובות בטרחה וככל שהאופניים “משומשים” יותר, כך מחירם צונח בהתאמה. אופציה של טרייד אין לא מבטיחה בהכרח שתקבלו את הסכום המלא, אך חוסכת מכם כאב ראש וזמן.

החנות מרוויחה אופניים למכירה – חנויות אופניים חשמליים שמפעילות מחלקת טרייד אין יכולות בקלות לשדרג כמעט כל אופניים, ישנים ומשומשים ככל שיהיו. תיקוני מערכות וצבע, כמו גם חיזוקי בלמים וכידונים, מאפשרים לחנות להציע ללקוחותיה גם אופניים חשמליים זולים במחירים אטרקטיביים, כאשר הרכישה נעשית עם “שקט נפשי” שכן צוות של טכנאים בדק את הכלי והמיר אותו לראוי לרכיבה.

תיקון האופניים לא משתלם לצרכן – טרייד אין לאופניים חשמליות מתאים במיוחד למצבים שבהם התיקון הדרוש לאופניים כבר הופך לבלתי משתלם. בדרך כלל במצבים של החלפת שלדה, החלפת סוללה, תיקון מנוע וכדומה. בסיטואציה זו, האפשרות לעשות טרייד אין הופכת לאטרקטיבית במיוחד לכל הצדדים.

אופניים חשמליים טרייד אין – מתי זה אפשרי?

בישראל פועלות כיום מאות חנויות אופניים חשמליים, מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום (תוכלו לראות כאן אינדקס המציג חנויות אופניים בפריסה ארצית רחבה). מרבית החנויות עשויות להפיק ערך רב מהאופניים הישנים שלכם. בין אם על ידי שיפוץ האופניים ומכירתם במתווה של אופניים חשמליים יד שנייה, ובין אם תוך שימוש בחלקים לטובת תיקונים ושפצורים בדגמים אחרים.

עם זאת, ברור לכל שהבלאי של המערכות באופניים, כמו גם מצבם הפיסי, יכול להשפיע על המחיר. ככל ששמרתם על האופניים טוב יותר, כך תוכלו לקבל הנחה משמעותית יותר בביצוע טרייד אין. כמובן שיש גם השפעה לעלות המקורית של האופניים ולהיקף השימוש שנעשה בהם.

כמה כסף תוכלו לקבל? החל מכמה מאות שקלים ועד למעלה מ-2,000 ש”ח

כשאתם עושים עם אופניים חשמליים טרייד אין בחנות אתם יכולים לזכות בהנחה של ממש ברכישת הדגם החדש. ההנחה יכולה לנוע בין כמה מאות שקלים בטווח הנמוך, לבין 1,500-2,000 שקלים בטווח הגבוה. הכל בהתאם למצב האופניים והאפשרויות של החנות להשתמש בהם בהמשך.

.לאיתור חנויות אופניים מובילות המבצעות טרייד אין באזור מגורים הקרוב אליכם, היכנסו לאינדקס חנויות האופניים באתר וקבלו את המידע בכמה קליקים פשוטים

 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך