עדכון קיץ 2021 – למה לקנות דווקא השנה אופניים חשמליים באילת?

עדכון קיץ 2021 – למה לקנות דווקא השנה אופניים חשמליים באילת?

לא רק אייפונים או מותגי אופנה. מאות ישראלים קונים בכל שנה אופניים חשמליים באילת והעיר הדרומית מביאה את הבשורה. באתר “הרוכב החשמלי”, המשמש כיום בתור מרכז המידע הגדול ביותר בישראל בתחום האופניים החשמליים, אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכ-9,800 רוכבים חשמליים המתעניינים בכלים בעיר הדרומית. 

מכיוון שהקיץ הקרוב הולך להיות שונה מכל מה שהיכרנו, הנה כמה טיפים על קניית אופניים חשמליות באילת, כולל חנויות מומלצות. 

חוסר האפשרות לנסוע (בכיף וללא דאגות) לחו”ל הפך את הביקוש לנופש באילת לחוויה הישראלית האולטימטיבית של קיץ 2021. אם בשנת 2019, טרם משבר הקורונה, כ-48% מהלינות בענף האירוח התמקדו בעיר הדרומית, בשנת 2021 מדברים על היקף של 79% (!). אם נוסיף לזה ששנת 2019 הייתה “שנת השיא” של בירת הנופש הישראלית, הדברים בהחלט ברורים. 

לצד הבריכה במלון, חדר האוכל הצבעוני והטיילת המתחדשת, חנויות אופניים חשמליים באילת נהנות אף הן מביקוש חסר תקדים. ישראלים רבים מנצלים את הטבת המס של העיר-ללא-המע”מ וקונים דגמי אופניים חשמליים באילת במחירים שנמוכים מהמרכז בסכומים של 300-1,500 שקלים. 

איך קונים אופניים חשמליים באילת ומביאים אותם הביתה?

99% מדגמי האופניים החשמליים בישראל מתקפלים. הם נכנסים בקלות לתא המטען של הרכב וגם כשמדובר בדגמים מפוארים גדולים ישנם פתרונות אחסון. קיימים גם פתרונות של מנשאים חיצוניים ותמיד יש את האפשרות לקשור את האופניים על גג המכונית (אם הבגאז’ עמוס במזוודות). קיפול האופניים מאפשר את הסעתם לצפון גם בתחבורה ציבורית. 

איפה מקבלים אחריות על אופניים חשמליים שנקנו באילת?

חנויות אופניים חשמליות באילת עובדות עם המותגים החזקים והמובילים בישראל, ומשתדלות לייצר שיתופי פעולה עם היבואנים האמינים ביותר. זאת בכדי לספק ללקוחותיהם שירותי אחריות ותיקונים גם במרחק של מאות ק”מ מהחנות שבה נקנה המוצר. 

הלקוח נהנה מאחריות היבואן שאיננו נמצא באילת ורוב חנויות האופניים בעיר הדרומית משתפות פעולה עם מעבדות וחנויות בצפון ובמרכז. מעבר לכך, תחזוקת אופניים חשמליים יכולה להיעשות בכל חנות או מעבדה ובד”כ לא מדובר בעלויות משמעותיות (גם אם התיקון/הטיפול איננו במסגרת האחריות). 

האם יש חנויות מומלצות לקניית אופניים חשמליים באילת?

הרוכב החשמלי משמש כיום בתור הפלטפורמה המובילה בישראל בתחום האופניים הממונעים ואנו עובדים עם חנויות בפריסה ארצית. אנו מפנים מדי שנה מאות לקוחות לחנויות אופניים באילת ומקבלים פידבקים חזרה אודות השירות (גם אחרי שחזרו צפונה). להלן שתיים מהחנויות המומלצות של הרוכב החשמלי על שפת הים האדום.

מייק בייק

כ-100 מ”ר של אולם תצוגה מרהיב עם דגמים בשלל תקציבים. החנות פועלת באילת מזה כ-7 שנים ונחשבת לאחד השמות המובילים בעיר. דגמים מומלצים: וואן בייק, קוברה, סמארט, רובוט. 

כתובת ופרטי יצירת קשר: 
074-7695673 (מיכאל)
דרך יותם 54, אילת
א’-ה’: 10:00-19:00 ו’: 10:00-14:00

לינק לעמוד החנות באתר “הרוכב החשמלי” >> 

סקוטר בייק

חנות האופניים החשמליים הוותיקה ביותר באילת (12 שנות ניסיון). תצוגת שתי-קומות עם למעלה מ-20 דגמים שונים של אופניים חשמליים הזמינים בכל רגע נתון במלאי. דגמים מומלצים: קלאופן מאסטר, אקסטרים פרו, גרין בייק, סטארק.  

כתובת ופרטי יצירת קשר:
074-7695759 (עדן)
השחם 241, אילת
א’-ה’: 10:00-19:00 ו’: 10:00-15:00

לינק לעמוד החנות באתר “הרוכב החשמלי” >> 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך