אופניים חשמליים בעיצוב רטרו עם טכנולוגיית קצה

אופניים חשמליים בעיצוב רטרו עם טכנולוגיית קצה

ההתפתחות הטכנולוגית בענף האופניים החשמליים נעה בקצב מסחרר ואנחנו רואים שהתחום הופך להיות מבוסס גם באפיקים אחרים. אחד מהבולטים שבהם הוא ההשקעה של היבואנים הן בסביבת הרוכב (כמו “סביבת הנהג” ברכבים), והן בעיצוב האופניים. 

ראו למשל את החדירה העקבית של אופניים מיוחדים כמו אופניים חשמליים עם גלגלים גדולים (בקטרים של 26 אינצ’ ומעלה), אופניים חשמליים עם גלגלים עבים, אופניים חשמליים צבעוניים, אופניים חשמליים המעוצבים בשילוב מתכת ופלסטיק בשלדה ועוד. 

קראו עוד:

רוצים דוגמה של אופניים חשמליים מעוצבים? הכירו את “סקוטר”, אופניים חשמליים בעיצוב רטרו מבית חברת “קורקי-פור-יו” שהינה יבואנית אשר עוסקת בתחום החשמליים והממונעים מזה למעלה מ-25 שנה, ואחת החברות הראשונות שהביאו לישראל בהתאמה אישית אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים. 

טכנולוגיה ישראלית, עיצוב בסגנון הווספה האיטלקית

ב”קורקי פור יו” מציגים את הקולקציה החדשה של אופניים חשמליים 2020 ובמרכזה את דגם “סקוטר” שהוא אופניים חשמליים בעיצוב וינטג’ אשר מתכתב עם קווי המתאר של אופנועי הווספה האיטלקיים והאייקונים. 

לצד העיצוב, “סקוטר” הם אופניים חשמליים שמצוידים היטב – מפדל ועד כידון – בעוצמה וטכנולוגיית קצה חדשנית. 

רוכבים חשמליים שיבחרו בכלי ה”ישראלי-איטלקי” ייהנו ממנוע 500 וואט, סוללות 36 או 48 וולט, והספק לפי בחירת הרוכב, בין 10 ל-20 אמפר/שעה (שדרוג בעלות של כמה מאות שקלים בלבד). 

 

  סוללה – 38 או 48 וולט 

גלגלי 16 אינצ’ עם צמיגים מחוזקים

טווח נסיעה – עד 50 ק”מ

מנוע עוצמתי – 500 וואט

לבחירתכם אופניים ב-5 צבעים

אחריות יבואן רשמי

האופניים מתניידים על גלגלי 16 אינצ’ עם ג’אנט מגנזיום, ומורכבים על שלדה של אלומיניום תעופתי (6061). הצמיגים הינם צמיגים מחוזקים המקטינים משמעותית את הסיכון לפנצ’רים. האופניים מעוצבים עם כיסא לנוסע נוסף מאחור (“בילט-אין” כחלק מהשלדה ועם משענת מרופדת). 

איזה צבע לשים לכם?

על מנת להתאים למגוון רחב של רוכבים חשמליים, “סקוטר” הוא גם אופניים חשמליים צבעוניים. “קורקי-פור-יו” משווקת את האופניים החשמליים במגוון צבעים – אופניים חשמליים אדומים, אופניים חשמליים כחולים, אופניים חשמליים לבנים ואופניים חשמליים ירוקים.

הצבעים מלווים את האופניים במגני הגלגלים, במערכת הפדלים ובסוללה. זאת בכדי לייצר שפה עיצובית מדליקה ומעוררת השראה בסגנון “הווספה” האיטלקית.

אופניים חשמליים עם בלמים משודרגים לבטיחות מקסימלית 

מערכת הבלמים באופניים מבוססת על בלמי תוף בכל אחד מהגלגלים (אחורי וקדמי), והאופניים מאובזרים עם מראות צד אחוריות ומנעול גלגל כנגד גנבות.

במקום “הרמה” המסורתית שנפוצה בשלדות הרגילות, דגם “סקוטר” מגיע עם משטח נוח להנחת הרגליים. עיצוב אגרונומי שהופך את האופניים למומלצים עבור מי שמחפש אופניים חשמליים לטווחי נסיעה ארוכים. 

האופניים משווקים עם אחריות לשנה על המוצר, ואחריות לחצי שנה על הסוללה. ניתן לרכוש אותם על ידי איסוף עצמי מהחברה ובתיאום מראש. אם תרצו הנחה והסברים נוספים על הדגם המדליק, דברו עם הרוכב החשמלי.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך