תיקון אופניים חשמליים עד הבית בתל אביב

תיקון אופניים חשמליים עד הבית בתל אביב

כל רוכב חשמלי מכיר את זה. אתה רוכב בשקט, שמח וטוב לב, ופתאום מרגיש שמשהו מוזר. מכות חזקות מכיוון הגלגלים מסמנות שהפנצ’ר שוב הגיע לביקור. תוך שנייה אתם מוצאים את עצמכם תקועים בצד הדרך בלי שום יכולת לזוז ואם כלי תחבורה ששוקל 25-35 ק”ג.

 

לשמחתנו עם העליה במספר הרוכבים החשמליים בישראל (כ-70,000 זוגות של אופניים חשמליות מיובאים ארצה כל שנה), יש גם פתרון בדמות תיקון אופניים חשמליים עד הבית בתל אביב ובכל מקום בארץ. 

קצת יותר יקר, לא בהרבה

אז נכון, תיקון אופניים חשמליים בתל אביב עד הבית יהיה תמיד יקר יותר מאותו התיקון בדיוק בחנות, אבל אין ספק שזה שירות שיכול להציל את היום. 

אמנם יש בתל אביב לא מעט מעבדות שזמינות לטפל בכם, אבל ברור שלא תמיד הפנצ’ר או התקלה יתפסו אתכם בסמוך לאחת מהם. להפך, כמו חוק מרפי, זה בטח יקרה במקום הכי לא מתאים.

מה עושים? פשוט מתקשרים (או שולחים ווסטאפ) למוקד של “הרוכב החשמלי” – 050-5713889. פורטל האופניים החשמליים של ישראל ממתין לכם עם שורה ארוכה של טכנאים שישמחו לבצע תיקון אופניים חשמליים בתל אביב עד הבית. הטכנאים שעובדים איתנו הם חבר’ה אמינים, מקצועיים, איכותיים ויעילים. 

כמה עולה תיקון אופניים חשמליים עד הבית בתל אביב?

תיקון אופניים חשמליים עד הבית הוא יקר מהתיקון בחנות. למשל, אם תחפשו תיקון אופניים חשמליים עד הבית בתל אביב תדרשו בד”כ לשלם על פנצ’ר כ-150 ש”ח במקום כ-80-100 שקלים בחנויות. זהו בד”כ היחס גם לגבי המחירים בטיפול בתקלות אחרות. 

חשוב לדעת כי טכנאי אופניים חשמליים עד הבית בתל אביב מספקים גם פתרונות לתקלות שמעבר לתקרים בגלגל. למשל, החלפת/חיזוק בלמים, טיפול בתקלות חשמליות, אובדן מפתח, כידונים “רוקדים” ועוד. 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך