המכשיר שמאפשר למסעדנים לנהל צי שליחים על אופניים חשמליים

המכשיר שמאפשר למסעדנים לנהל צי שליחים על אופניים חשמליים

מסעדות רבות בישראל מבינות את היתרונות המקופלים בשליחים על אופניים חשמליים. המהירות, הזמינות, הגמישות התחבורתית, הגיוס הקל והשיפור המתמיד בכלים הדו-גלגליים – הופכים את השליח החשמלי למבוקש.

כעת ניתן גם לנהל ולפקח אחר צי השליחים באמצעות מגוון מכשירי איתור ואפליקציות מתוחכמות. אחד הפופולריים בתחום, אשר נותן “תחרות” לחברות האיתור הוותיקות והגדולות בישראל (ובעולם), הוא ה-EGT200. מכשיר לניהול צי שליחים המתאים להתקנה על אופניים חשמליים, קטנועים חשמליים וקטנועים.

הוא מיוצר על ידי חברת Concox שהינה מותג בינלאומי מוביל, ומערכת האיתור שלו מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת של Gurtam האירופאית. חברה שהינה הרביעית בעולם מבחינת גודל ומקצועיות בניהול צי רכבים (נסחרת בבורסה האמריקאית ומפעילה סניפים בכל רחבי תבל). 

הנחה? הקלידו קוד קופון ebiker באתר אננס גלובל

כמצופה ממנו בתור מכשיר איתור לאופניים חשמליים, ה-EGT200 מוסלק היטב בזכות גודלו הקטן – 1.3 / 4.1 / 7.8 ס”מ. הוא מקבל את האנרגיה מהסוללה של האופניים, ובעת כיבוי הסוויץ’ יש לו בטרייה פנימית המספיקה ליומיים שלמים (טווח מרשים מאד עבור מכשיר איתור כל כך קטן). המכשיר אטום לחלוטין למים והתקנתו מתבצעת בקלות בכל חנות אופניים חשמליים (או מוסך, ככל שמדובר על קטנוע). 

עמלה של 20%-30%? אפשר להיפרד מהשליחויות במיקור חוץ

מסעדות המעוניינות להשיק שירות משלוחים מתקשרות לעתים קרובות עם חברות חיצוניות (כמו וולט, תן ביס וכדומה). אולם לעתים קרובות “התענוג” דורש עמלה גבוהה שהופכת את פונקציית המשלוחים לבלתי משתלמת (לאחרונה אפילו הוגשה הצעת חוק להגבלת העמלה). 

קראו עוד:

כעת, כאשר ניתן לגייס שליחים על אופניים חשמליים ולצייד אותם במערכת לניהול צי רכב כמו ה-EGT200, המסעדות יכולות לצאת לחופשי, ולהקים בעלות אטרקטיבית מערך של שליחויות אין-האוס. שליחים על אופניים חשמליים (או קטנועים) אשר יוצאים מהמסעדה, לבושים במדי העסק, מספקים את סטנדרט השירות של המקום ויכולים להפוך לזרוע משמעותית בשורת הרווח. 

“אנחנו מציעים למסעדן פתרון טכנולוגי איכותי במחיר אטרקטיבי ובסטנדרט גבוה”, אומר קובי קרט, הבעלים של חברת אננס גלובל העוסקת בתחום מכשירי האיתור מזה 11 שנה. “רוצה לדעת היכן השליחים שלך בכל רגע נתון? הלקוח מתלונן ואתה רוצה לברר האם ומתי הגיעו אליו? דוחות היסטוריים שיספרו מה העובדים עשו כל היום? זה בסוף מה שמעניין את המסעדן, ואלה השאלות שביקשנו לתת להן מענה”. 

הנחה? הקלידו קוד קופון ebiker באתר אננס גלובל

קובי מסביר כי צוות המסעדה או חברת השליחויות יכולים לצפות בנתונים במחשב או בסלולר באמצעות אפליקציה ייעודית. בנוסף המכשיר פועל גם כאמצעי נגד גניבות בזכות שלוש התראות מיגון בזמן אמת:

התראת גרירה – האופניים החשמליים זזים בזמן שהמנוע כבוי.
התראת רעידה – מישהו “מתעסק” עם האופניים החשמליים בחנייה. 
יציאה מתחום גדר ווירטואלית – יציאה מתחום של גדר ווירטואלית שהוגדרה מראש. 

“קחו לדוגמה סיכול גניבה אצל זכיין של רשת מפורסמת שעובדת עם מכשיר האיתור”, מספר קובי, “השליח עלה לדירת לקוח, כשירד ראה שכלי הרכב נעלם. הוא התקשר למסעדה שאיתרה מיידית את הכלי במרחק מספר רחובות. האיתור הוביל לדיווח למשטרה, המשטרה הציבה מארב והגנב הסדרתי נתפס כשהגיע לאסוף את הכלי למחרת”. 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך