חנות אופניים באילת

חנות אופניים באילת

אילת היא בירת הקניות הישראלית, והטבת ה”בלי-מע”מ” שהיא מציעה הופכת אותה לדיוטי-פרי עם חוף ים, מלונות מעולים ומסעדות איכותיות. בשנים האחרונות, חוץ מטלפונים סלולריים ומכונות קפה, יותר ויותר ישראלים חוזרים מהדרום עם אופניים חשמליים. מהם היתרונות של קניית אופניים חשמליים באילת? איך תחזרו עם האופניים מהדרום? מה לחפש כשאתם נכנסים בשערי חנות אופניים באילת? הרוכב החשמלי עושה לכם סדר.

דבר ראשון, קצת מספרים. ברגע שאתם נכנסים לכל חנות אופניים באילת, אתם נהנים מיד מהנחה מטעם המדינה בשיעור של 17%. כן, 17% קל. מה זה אומר? ובכן, זה אומר שבמקום לחפש במרכז אופניים חשמליים בזול, שלבו ירידה דרומה עם ביקור בחנות אופניים באילת ואתם מסודרים. כמה זה יוצא בכסף? פשוט מאד, בכל חנות אופניים באילת, על כל 1,000 שקלים במחיר, מדינת ישראל נותנת לכם מיד הנחה של 170 ש”ח. האופניים עולים 6,500 שקלים בתל אביב? באילת תקבלו אותם בעבור 5,555 שקלים בלבד.

חנות אופניים באילת? איך אדע לבחור את הדגם המתאים?

שוק האופניים החשמליים בישראל התקדם והתפתח מאד בשנים האחרונות. דגמים רבים נכנסו למשוואה, יבואנים רבים נכנסו למשחק, חנויות אופניים נפתחות חדשות לבקרים, ואפילו אתרי אינטרנט שמוכרים אופניים חשמליים און ליין פועלים בזירה. בקיצור, אם בעבר הרוכב החשמלי הממוצע לא היה צריך להתלבט יותר מדי, היום ההיצע הוא אדיר. אז איך תבחרו אופניים חשמליים מתאימים, ואיך תעשו את זה כל-כך רחוק מ”בסיס האם” שלכם במרכז? התשובה פשוטה.

בכל חנות אופניים באילת המתממחה באופניים חשמליים תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה. אילת היא לא רק ים וקניות, אלא גם עיר של שירות ברמה מלונאית. כן, גם בחנויות אופניים. שנית, אתם יכולים להגיע מוכנים ולקרוא מבעוד מועד מדריך לגבי איך בוחרים אופניים חשמליים. שלישית, אתם יכולים לבדוק כמה דגמים שמעניינים אתכם בצפון, ואז לקנות אותם בחנות אופניים באילת. היבואנים המובילים משווקים את דגמיהם בכל הארץ, וכל חנות אופניים באילת יכולה להביא לסדר לכם אופניים חשמליים באילת בהזמנה אישית (אולם כדאי כמובן לוודא מראש).

איך לוקחים את האופניים הביתה מאילת?

השאלה השנייה – והנפוצה – לגבי קניית אופניים חשמליים באילת ללא מע”מ היא: איך נחזור עם האופניים הביתה. ובכן, אם יש לכם מקום בבגאז’ ולא ארזתם יותר מדי מזוודות, ובמידה שקניתם אופניים חשמליים באילת שהם גם אופניים מתקפלים, תוכלו להכניס את האופניים לתא המטען ולנסוע בשלווה חזרה הביתה. אין לכם רכב וירדתם באוטובוס? קפלו את האופניים, שימו אותם בתא המטען של האוטובוס, ושמעו מוזיקה כל הדרך לצפון.

נוסעים לאילת עם בגאז’ מלא? קפלו את האופניים על הגג וקשרו אותם, או קנו מנשא לאופניים חשמליים (ולא חשמליים) המ תלבש על החלק האחורי של הרכב. מתקן כזה עולה בערך 200-500 שקלים, וכשתגיעו הביתה תוכלו להשתמש בו לנסיעות נוספות או למכור בלוח יד שנייה (הרבה רוכבי ספורט ישמחו לקנות מכם וזו בכלל לא בעיה).

איך למצוא חנות אופניים באילת שתהיה גם אמינה? איפה מקבלים את שירותי התיקונים והאחריות?

אחת המנטרות שאנחנו חוזרים עליהם כאן באתר “הרוכב החשמלי” היא שהחנות שבה אתם קונים אופניים חשמליים, חשובה לא פחות מהדגם שבו אתם בוחרים. זה נכון כמובן גם לגבי חנות אופניים באילת. אולם מכיוון שאתם לא עומדים לרדת לאילת בכל פנצ’ר או תקלה בבטריה, תוכלו לקבל את השירותים הללו גם באזור מגוריכם. חנויות אופניים באילת מקיימות באופן תדיר שיתופי פעולה עם חנויות במרכז ובצפון, המספקות ללקוחותיהם את שירותי התיקונים הרלבנטיים. יתרה מזו, כמעט בכל חנות אופניים חשמליים בישראל יש גם מעבדה מקצועית המספקת מענה לתיקונים. תיקונים קלים (כמו חיזוק בלמים ללא החלפת רפידה) יבוצעו בדרך כלל ללא עלות, ותיקונים “מורכבים” יותר יתומחרו בהתאם.

לגבי אחריות, כך או כך רוב היבואנים שדגמיהם נמכרים בחנות אופניים באילת פועלים מהמרכז ומסייעים עם מענה לתיקונים ואחריות. לדוגמה, אם קניתם דגם מסוים בחנות אופניים באילת, תוכלו בדרך כלל לקבל את המענה לאחריות מכל חנות אשר נחשבת למשווקת מורשית של הדגם הזה במרכז. רוצים להרגיש עוד יותר בטוחים? באתר “הרוכב החשמלי” תוכלו למצוא חנות אופניים באילת שמומלצת על ידינו (לחצו כאן להכרת חנויות מצוינות לקניית אופניים חשמליים באילת).

לדגמי אופניים חשמליים מומלצים לחצו כאן

 

לרכישת אופניים חשמליים באילת:

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך