תיקון אופניים חשמליים עד הבית או המשרד

תיקון אופניים חשמליים עד הבית או המשרד

עוד לא 8:00 בבוקר והטלפון של אבירם הורפי כבר מצלצל, “פנצ’ר באופניים חשמליים בהרצליה”. לא עוברות עשר דקות והודעת ווטסאפ נוספת מגיעה בסערה, מספרת על רוכבת קורקינט חשמלי שהכלי שלה לא מניע והיא חסרת אונים בכניסה לתחנת הרכבת בכפר סבא. 

אבירם לא חושב פעמיים, מוותר על הקפה של הבוקר ויוצא לדרך. “כשיש רוכב שתקוע וצריך להגיע לעבודה בבוקר זו סיבה להיכנס לעניינים מהר”, הוא אומר ומתניע את ניידת השירות של ביסיפיקס (Bicifix). אחת מניידות השירות היחידות בישראל לתיקון אופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים בבית הלקוח (או בדלת המשרד או בתחנת הרכבת לצורך העניין). 

לא רק פנצ’רים: “אפשר לתת פתרון כולל”

לאחר שנים של עבודה בתחום האופניים החשמליים כשכיר, ולאחר שלמד היטב את המקצוע, אבירם הבין שקיים כאן חלל שצריך למלא. יותר ויותר לקוחות החלו לפנות אליו מחוץ לשעות הפעילות של החנות, ולבקש סיוע ועזרה.

הטפטוף הפך לגשם, הגשם למבול, ובסוף התקבלה ההחלטה “לקפוץ למים”. לפתוח עסק עצמאי שיחרוט את דגלו את הניידות. בעוד שמתקנים רבים מתניידים על כלים חשמליים בעצמם (אופניים או קורקינט), ביסיפיקס מתייחדת בכך שהיא מציעה ניידת שירות קומפלט. 

“הניידת מאפשרת לנו להציע פתרונות מעבר לתקלות קלות כמו פנצ’רים, בלמים או החלפת מתג בגלל מפתח שאבד”, אומר אבירם, “אנחנו מגיעים ללקוח עם ניידת שיש בה מברגות, דיסקים, מלחם ועוד. בקיצור, אפשר לתת פתרון כולל”.

במקרים שבהם גם הניידת לא מספיקה והבעיה מורכבת במיוחד, הרכב משמש להעמיס את האופניים או הקורקינט, ולקח אותם למעבדה מקצועית שתיתן מענה. “בסופו של היום, לא משנה מה התקלה, הלקוח מקבל את השירות עד הדלת”. 

כמה עולה תיקון אופניים חשמליים עד הבית?

תיקון קורקינטים או אופניים חשמליים עד בית הלקוח הוא ללא ספק מצרך מבוקש. כל רוכב חשמלי שצבר קילומטרז’ מינימלי יודע היטב שכאשר יש תקלה בכלי, חוסר האונים הוא גדול. 

פתאום צריך לחפש מונית, למצוא תחנת אוטובוס (ולשכנע את הנהג שמותר לכם לעלות), להתקשר לחבר או לאתר בלחץ חנות-אופניים/מעבדה קרובה. היכולת להזמין מתקן שיגיע במהירות וייתן מענה לא תסולא בפז. 

עלות תיקון מתחילה ב-150 ש”ח לביקור

עובדים לפי אזור גאוגרפי מוגדר

כל ביקור כולל בדיקה מקיפה לכלי

חבילות ללקוחות עסקיים

זמני תגובה קצרים ביותר

פתרון בעיות חשמל 

מצד שני השירות לא יכול להיות מתומחר כמו בחנות עצמה. כמו כל בעל מקצוע, מתקן אופניים חשמליים עד הבית חייב לעבוד על מינימום מסוים. לכל הפחות בכדי לכסות את עלות הביקור והחלקים.

“ברור לי שהלקוחות שלנו הם לא אלה שמחפשים את המחיר הכי טוב אלא את השירות והערך המוסף”, אומר אבירם, “עלות התיקון בבית הלקוח או במשרד יכולה להיות גבוהה פי שניים מהעלות של אותו התיקון בחנות, אבל כמובן בלי הטרחה של להגיע לחנות, לחכות בתור, לבזבז חצי יום עבודה ובעיקר להתרגז ולהתבאס”.

עלות הביקור בביסיפיקס מתחילה ב-150 ש”ח לביקור. אם זה טיפול קטן, המחיר מתווסף להגעה, ובמידה שהטיפול מורכב (ויקר) יותר, ניתן לעתים לקזז עד כמה שאפשר. 

עובדים לפי אזורים גאוגרפיים

מתקני קורקינטים חשמליים ואופניים חשמליים עובדים לפי אזורים גיאוגרפיים. זאת מן הטעם הפשוט שגם גורם הזמן משחק כאן תפקיד. “אני לא יכול לתת לאדם לחכות בגשם או בשמש יותר מדי זמן, ולכן אני מגדיר את רדיוס העבודה של ניידת השירות מראש”, אומר אבירם, “אצלנו הגזרה מתחילה בצפון הישן של תל אביב, ונמשכת לשרון. בעיקר הרצליה, כפר סבא, רמת השרון וכו’. חשוב לנו להגיע מהר, ולא לצאת מהגבולות לאורך כל המשמרת”. 

אבירם מסביר כי רוב הלקוחות של החברה הם רוכבים חשמליים שהאופניים או הקורקינט הם כלי התחבורה העיקרי שלהם. “כשאופניים או קורקינט משמשים אותך ככלי תחבורה, וכאשר בלעדיהם אתה לא יכול להגיע למשרד או הביתה, ברור שאתה צריך פתרון בכל זמן נתון”, הוא אומר.

“ניידת השירות שלנו מאפשרת לרוכבים להמשיך את היום שלהם בראש שקט. האופניים החשמליים התקלקלו? קח מונית, תשאיר לי מפתח ואני כבר אגיע אליך הביתה ואטפל בזה. כשתחזור בערב, הכל יהיה מסודר פיקס”. 

תיקון אופניים חשמליים עד הבית עושים באהבה

לצד עובדים המועסקים באזורי המסחר והתעשייה של השרון וצפון תל אביב, אבירם משרת גם לקוחות מכל הסוגים. כולל בני נוער שזקוקים לפתרון. “אתה יודע כמה הורים הודו לי על כך שהצלתי אותם מהתענוג שכרוך בלקיחת האופניים החשמליים של הילד למעבדה בגלל פנצ’ר או צג תקול?”, הוא אומר.

“מעבר לזה, כשאנחנו מגיעים אז אנחנו עושים את העבודה באופן מקיף. תמיד מחזקים בלמים, מסדרים שלדה, משמנים את השרשרת, בודקים את הסוללה. הגישה שלנו היא שאם כבר הזמנת טכנאי אופניים והוא כאן, אתה רוצה שייתן התייחסות גם לתחזוקה השוטפת”.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך