הכירו את היצרן – באפנג, ענקית המנועים לאופניים החשמליים

הכירו את היצרן – באפנג, ענקית המנועים לאופניים החשמליים

יבואנים ישראלים רבים משווקים את דגמי האופניים החשמליים שלהם, בין השאר, על ידי הדגשת שמות החברות שעומדות מאחורי הרכיבים בכלי. מכיווון שרבים שואלים אותנו לגבי החברות הללו, החלטנו לערוך לכם היכרות קצרה עם באפנג (Bafang), ענקית המנועים. 

כ-20 שנות ניסיון בתחום התחבורה החשמלית

באפנג היא חברה שמרכזה בסמוך לשנחאי בסין אך מעסיקה למעלה מ-1,000 עובדים בפריסה בינלאומית. מדובר באחת החברות המובילות בעולם בתחום של ייצור רכיבי ניידות אקלטרונית/חשמלית. פעילותה של באפנג לא ממוקדת רק במנועים והיא מתמקדת בכל המגמות העתידיות בענף – אופניים חשמליים, קטנועים חשמליים, אופנועים חשמליים ואפילו מערכות ציבוריות חשמליות לשיתוף תחבורה ירוקה. 

החברה ממוקמת ב-8 מוקדים. מלבד מרכז הפיתוח והייצור הראשי שבסין, יש לבפאנג גם מרכזי מכירות ושירות בהולנד, ארה”ב, יפן, גרמניה וטאייוואן. לאחרונה החברה אף השיקה מפעל ייעודי בפולין לייצור חלקים ומערכות לשוק האירופאי. 

חזון החברה, כפי שהוא מופיע במסמכים הרשמיים המפורסמים על ידה, הוא “לספק מערכות חשמליות שלמות הבאות לידי ביטוי בסל מוצרים ובו מנועים איכותיים ורכיבים שונים לאופניים חשמליים וקורקינטים חשמליים”. באפנג מתגאה בכך שהיא מקדמת מכשירי ידידותיים למשתמש, חיישנים חכמים לנהיגה טבעית, מחברים, בקרים ועוד. 

“המטרה שלנו היא לייצר מוצרים חדשניים ואיכותיים. מוצרים אשר תורמים תרומה מוחשית לנוחות הרכיבה. עובדינו מסורים למטרה זו, אנו מאמצים כל אתגר ושואפים לפתח פתרונות פורצי דרך חדשים, הקובעים סטנדרטים חדשים”, אומר יו”ר ומנכ”ל החברה, צ’ינגואה וואנג, “באפנג מכוונת לשוק מתקדם ומובילה עקרונות של עיצוב תעשייתי. המוצרים שלנו נהנים ממוניטין טוב של איכות גבוהה בבית ומחוצה לו. עם השנים, המכירות שלנו גדלו בהתמדה, כאשר אנו תופסים מיקום בולט בשוק האירופי והאמריקאי. Bafang היא כיום אחת הספקיות המובילות של מערכות הנעה בתעשייה”. 

 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך