אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים – מה קונים?

אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים – מה קונים?

איזה אופניים חשמליים אפשר למצוא עד 3,000 שקלים? הרוכב החשמלי מייעץ למאות לקוחות מדי חודש ועוזר גם במציאת אופניים חשמליים זולים אך איכותיים

נכון לדגמי 2021, מחיר אופניים חשמליים מתחיל באזור של 3,000 שקלים ומטפס למעלה עד כדי 9,000 שקלים. מכיוון שאנו מקבלים פניות רבות מרוכבים שמתעניינים בטווח הנמוך יותר, ראינו לנכון לתת לכם כמה טיפים לגבי אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים.

כמובן שמעבר לכתבה הקצרה הזו אתם מוזמנים תמיד להתייעץ עם הרוכב החשמלי (צרו קשר כאן) ואנו נשמח לעזור במציאת אופניים במחיר מעולה. עכשיו, בלי עוד הקדמות מיותרות, בואו נתחיל. 

אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים – מה דעתכם על 36V?

מחיר אופניים חשמליים מושפע משורה של פרמטרים וכשאנחנו מדברים על אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים, הדרך הטובה ביותר להתחיל לחפש היא בבחירה באופניים עם סוללה של 36 וולט. 

אם זה נשמע לכם מעט, דעו שעד לפני מספר שנים, 90% מהאופניים בישראל היו עם סוללות כאלה (אפילו הרוכב החשמלי – בכבודו ובעצמו – רכב במשך כמעט שנתיים על אופניים נהדרות עם סוללה של 36V). 

קראו עוד:

מהפכת ה-48 וולט היא משהו של חמש השנים האחרונות ולמרות שמדובר בסטנדרט, “ירידה” בוולט יכולה להשתלם במחיר. במאמר מוסגר נדגיש שגם אופניים חשמליות עם 36 וולט יכולות להגיע למהירות לא רעה של 25-30 קמ”ש. 

עד 10 אמפר/שעה

לא רוצים פחות מ-48V? אוקיי, ייתכן שעדיין אתם יכולים למצוא משהו באזור של 3,000 שקלים. מלבד הוולט, הפרמטר השני שמשפיע על המחיר של האופניים החשמליים הוא הקיבולת של הסוללה הנמדדת באמפר/שעה (או בקיצור, “אמפר”).

אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים יהיו בד”כ אופניים עם סוללות בעלות קיבולת של 7-10 אמפר. מדובר באופניים שיכולים לספק טווח נסיעה של כ-20-25 ק”מ, ואולי אפילו יותר אם אתם רוכבים חכם (למשל, רוכבים עם סוללה טעונה ומקפידים לפדל תוך כדי הנסיעה). 

על מה תאלצו להתפשר בקניית אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים?

עם כל הרצון הטוב, יש כמה דברים שבד”כ תהיו חייבים להתפשר עליהם כשאתם מחפשים אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים. ביניהם למשל:

  • גלגלים עבים. 
  • גלגלי מגנזיום. 
  • שיכוך מלא. 
  • בלמי דיסק. 
  • מנוע של יותר מ-250 וואט. 
  • מושב ספה. 
  • מזלג קדמי כפול גבוה. 

שימו לב שאם אתם מחפשים אופניים חשמליים עד 3,000 שקלים ועדיין רוצים ליהנות מכלי איכותי, אפשר תמיד לבדוק אופניים חשמליים יד שנייה. אם תרצו תוכלו אפילו לחפש אופניים חשמליים יד שנייה מחנות (עסקה שמבוססת על אופניים שהוחזרו במסגרת טרייד אין, עברו שיפוץ במעבדה, ונמכרים בחצי ואפילו בשליש מחיר. אם יש לכם מזל, תקבלו אותם אפילו עם אחריות לכמה חודשים). 

טיפ נוסף – חנויות אופניים רבות יהיו מוכנות ללכת לקראתכם במחיר אם תראו רצינות ובמיוחד אם תהיו מוכנים “לשלם במזומן”. כלומר, לשלם את מלוא הסכום “במכה אחת” ולא לפרוס לתשלומים. הסכמה לשלם במזומן עשויה לאפשר לחנות ללכת לקראתכם במחיר (שכן אתם חוסכים את העמלות לחברות האשראי ולפעמים זה בדיוק ה-100-200 שקלים שאתם רוצים להוריד במחיר). 

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך